Chelsea ze snahy o zisk Sancha upustila, vedení klubu se obávalo jeho nastavení. Dočká se hráč přestupu na východ?

Chelsea ze snahy o zisk Sancha upustila, vedení klubu se obávalo jeho nastavení. Dočká se hráč přestupu na východ?

Deník The Sun informoval, že vedení Chelsea plánovalo na začátku léta přivést do svých řad hráče Manchesteru United, Jadona Sancha. Z přestupu třiadvacetiletého záložníka ovšem sešlo, jelikož se v Londýně obávali hráčova nastavení. Sancho se po výlevu emocí vůči trenérovi ten Hagovi může dočkat pozdního přestupu. V úvahu připadá Turecko, či Saúdská Arábie.

Jedním z nejnovějších témat fotbalové Anglie je spor mezi záložníkem Jadonem Sanchem a jeho trenérem Erikem ten Hagem. Sancho v neděli na sociálních sítích negativně zareagoval na ten Hagovo prohlášení ohledně jeho tréninkového nastavení.

“Nedovolím lidem vykládat úplné lži. Tento týden jsem trénoval velice dobře. Věřím, že pro tato prohlášení existuje jiný důvod. Nechci ovšem zabíhat do podrobností. Už delší dobu si v klubu připadám jako obětní beránek,“ prohlásil hráč na adresu ten Haga.

Anglický reprezentant nebyl nominován k zápasu The Red Devils na půdě Arsenalu. Deník The Sun se domnívá, že jeho dny na Old Trafford mohou být sečteny. Klub byl údajně připraven hráče pustit za částku okolo 45 milionů liber už na začátku léta, avšak ze zájmu Chelsea sešlo. Zástupci londýnského klubu se obávali hráčova mindsetu a místo něj do svých řad přivedli Colea Palmera z Manchesteru City.

K přestupu Sancha může pořád dojít toto léto. Avšak situaci komplikují různě nastavená přestupová okna. The Sun z tohoto důvodu spekuluje o zemích jako Turecko, či Saúdská Arábie. Bývalá superstar Dortmundu se tak může ocitnout daleko na východě.