Juventus už hledá náhradu za Pogbu. Vybral si v Londýně

Juventus už hledá náhradu za Pogbu. Vybral si v Londýně

Fanoušci, kteří si mysleli, že se skončeným přestupovým obdobím skončí fotbalové drama, se mýlili. Radost jim udělal Paul Pogba, který je teď v centru dění kvůli dopingové kauze. Juventus už s ním moc nepočítá, náhradu už aktivně hledá. Údajně v Anglii.

Turínský deník La Repubblica se dnes zabýval možnými náhradami za Pogbu a do značné míry zopakovalo skutečnost, že pokud se i po provedení kontrasignace potvrdí pozitivní výsledek dopingového testu, bude se záložníkem ukončena smlouva.

Po uzavření přestupového okna se Juve krátce podívalo na trh s volnými hráči, ale žádná jména nevzbudila jejich apetit. Pozici v kádru by prý mohl získat odchovanec Joseph Boende. Osmnáctiletý mladík je někým, koho trenér Max Allegri bedlivě sleduje. Údajně velmi zapůsobil, zejména během tréninku se seniorským týmem během předsezónní přípravy.

Pogbův konec však mimo jiné znamená, že Juve ušetří na platech přibližně 10 milionů za sezonu a tuto částku bude moci v lednu reinvestovat do nákupu jiného hráče. A zajímavým jménem je Partey, který byl už v létě spojován s přestupem do Staré dámy, nicméně jednání s Arsenalem o výši odstupného nikdy nepokročila, požadavky byly příliš vysoké. 

S hráčem již od léta existuje dohoda o osobních podmínkách a čeká se, že se Italové pokusí znova uzavřít dohodu s Arsenalem v lednu.