Přechod z defenzivy do útoku? Pokud Real získá Mbappého, PSG hodlá oplatit stejnou mincí

Přechod z defenzivy do útoku? Pokud Real získá Mbappého, PSG hodlá oplatit stejnou mincí

Mezi Realem Madrid a PSG v posledních letech nepanují zrovna vřelé vztahy a na vině je především přestupová politika obou gigantů. Slavné značky mnohdy lační po stejných cílech a korunou tomu všemu je dlouho skloňovaný možný přesun Kyliana Mbappého do španělské metropole. Pařížané chtějí nyní přejít z defenzivy do útoku a oplácet stejnou mincí.

Čtyřiadvacetiletý francouzský kanonýr byl již před rokem možná jednou nohou na San Bernabéu, ale k přestupu nakonec nedošlo. Překvapivě se rozhodl v Parku Princů prodloužit spolupráci o další dva roky. PSG tehdy spadl kámen ze srdce, ale nyní se zdá, že se nejednalo o dlouhodobé řešení.

Osočování španělského klubu, že za zády jeho zaměstnavatele kuje s hráčem pikle, se stalo již denním chlebem, ale korunu tomu nasadil samotný Mbappé letošního léta prohlášením, že smlouvu s platností do půlky roku 2024 neprodlouží. PSG se ani za mák nelíbí, že by o svůj klenot mělo přijít, ale situaci nemá ve svých rukou.

Podle portálu TransferNewsLive však hodlá Realu oplatit stejnou mincí. Soustředit se má na pětici klíčových tváří, které se pokusí zlákat do svých řad. Na seznamu přání jsou Aurélien Tchouameni, Eduardo Camavinga, Federico Valverde, Rodrygo a Vinícius Júnior.

Právě oni jsou vnímáni jako pilíře generační výměny na San Bernabéu a jejich ztráta by byla pro Bílý balet velmi citelná. Před přesunem do Realu byl pokoušen i Jude Bellingham, ale v jeho případě bylo hned jasné, která adresa je jeho vysněnou.

LEWANDOWSKI O ÚPADKU SVÉ FORMY: BYL JSEM STROJ, NYNÍ JSEM ČLOVĚK