Lingr si připsal první trefu v barvách Feyenoordu. Gólem se podílel na vysoké výhře proti Heerenveenu

Český fotbalový reprezentant Ondřej Lingr pečetil prvním gólem v dresu Feyenoordu další vysoké vítězství svého týmu v nizozemské lize. Obhájci titulu v 5. kole deklasovali 6:1 Heerenveen, střídající Lingr uzavřel skóre v 72. minutě krátce po příchodu na hřiště.

Čtyřiadvacetiletý Lingr, jenž ve Feyenoordu hostuje z pražské Slavie, před reprezentační pauzou při debutu za nový klub asistoval, dnes už skóroval. Ofenzivní univerzál si minutu po vystřídání naběhl po pravé straně a z úhlu propálil hostujícího gólmana.

Feyenoord si po remízách v úvodních dvou kolech připsal třetí vysoké vítězství za sebou, ve třech duelech soupeře rozdrtil celkovým skóre 17:3.

Feyenoord Rotterdam - SC Heerenveen 6:1

Branky: 12. Ivanušec, 16. Wieffer, 20. Paixão, 60. Giménez, 66. Minteh, 72. Lingr - 25. Olsson

KOPAČKY UŽ MU NĚJAKÝ ČAS VISÍ NA HŘEBÍKU, PŘESTO JSOU JEHO HLÁŠKY VĚČNÉ. NEZAPOMENUTELNÉ PERLY IBRAHIMOVIČE