Před bojem s lídrem LaLigy trápí Bílý balet opět vzrůstající marodka

Před bojem s lídrem LaLigy trápí Bílý balet opět vzrůstající marodka

Už za dva dny odjíždí Real Madrid na půdu Girony, která je po sedmi kolech senzačně v čele LaLigy. A ačkoliv se v týdnu do sestavy Bílého baletu několik hráčů vrátilo, marodka se opět rozrostla. 

Madridskému Realu se v posledním týdnu vrátili Dani Carvajal, Ferland Mendy, Dani Ceballos a především Vinícius Júnior. Bílý balet i s těmito hráči v sestavě udolal Las Palmas a dostal se na druhé místo v ligové tabulce.

Před sobotní bitvou s nečekaným lídrem Gironou ale přesto musí Carlo Ancelotti řešit výrazné potíže, a to především v obraně. Proti Las Palmas bude zcela jistě scházet dlouhodobě zraněný Éder Militão a nově také David Alaba.

Rakouský obránce má s největší pravděpodobností mikrotrhlinu ve stehenním svalu a v nejbližších hodinách podstoupí podrobnější vyšetření. Chybět by ale měl minimálně dva týdny, což jej vyřadí ze všech duelů před reprezentační pauzou.

Potíže měl po středečním utkání také Antonio Rüdiger, který inkasoval úder do svalu. Podle Diario AS se ale nemá jednat o nic vážného a Rüdiger by v sobotu absentovat neměl. Na poslední chvíli by se závěrem mělo rozhodovat o Brahimu Diazovi, který si pro změnu poranil rameno. 

Carlo Ancelotti tak v defenzivě sáhne pravděpodobně po dvojici Nacho Fernandez - Antonio Rüdiger. A je více než jasné, že na lavičku náhradníků posadí někoho z rezervního týmu Real Madrid Castilla. 

Barcelona obviněna z úplatkářství! V ohrožení je i účast v Lize mistrů