Londýnská přetahovaná o tvářičku Feyenoordu? Lingrovi by v kabině mohla ubýt konkurence

Londýnská přetahovaná o tvářičku Feyenoordu? Lingrovi by v kabině mohla ubýt konkurence

Schopných střelců není nikdy dost, což vědí i slavné londýnské značky. Hned tři z nich si to mají v zimě rozdat o perspektivního útočníka Feyenoordu Rotterdam Santiaga Giméneze, který nedávno upoutal pozornost hattrickem proti Ajaxu Amsterdam.

Portál Fichajes informoval o londýnské bitvě kolem dvaadvacetiletého mexického útočníka působícího v nizozemské Eredivisii. Ten se nedávno zapsal do historie, když se stal prvním hráčem Feyenoordu, kterému se podařilo vstřelit venkovní hattrick proti Ajaxu. Klub sídlící v Rotterdamu vyhrál vysoko 4:0 a aktuálně mu po sedmi kolech náleží v tabulce čtvrtá příčka.

O hvězdičku Feyenoordu se mají v nadcházejícím přestupovém okně ucházet Arsenal, Chelsea a Tottenham. Zaměstnavatel Giméneze však již avizoval, že případná nabídka musí mít sílu minimálně 50 milionů eur. Pokud by jihoamerický ofenzivní talent v zimě odešel na Ostrovy, ubyla by v kabině konkurence českému legionáři Ondřeji Lingrovi.

Chelsea se zatím v koncovce trápí, ačkoliv v pondělní dohrávce Premier League porazila Fulham 2:0 po trefách Mudryka a Broji. Tottenham zase vyhlíží nového střelce po letním ochodu Harryho Kanea do Bayernu. Nového střelce by rád také Arsenal, který hledá náhradu za zraněného Gabriela Jesuse.

MNOZÍ JE ODEPISOVALI, ALE ZASE ZÁŘÍ. KVINTET HRÁČŮ, KTERÝ V TÉTO SEZÓNĚ DOKÁZAL OPRÁŠIT SVOU FORMU