Juventus si vytipoval potenciální náhradu za Pogbu. Loupit plánuje v táboře Tottenhamu

Juventus si vytipoval potenciální náhradu za Pogbu. Loupit plánuje v táboře Tottenhamu

Velký otazník visí nad budoucností francouzského reprezentanta Paula Pogby v Juventusu. Turínský gigant jej dočasně suspendoval poté, co na startu nové sezóny neprošel dopingovou kontrolou. Ve hře je i předčasné ukončení spolupráce, proto se Stará dáma na přestupovém trhu porozhlíží po nové posile.

Juventus podle listu Corriere dello Sport cílí na osmadvacetiletého dánského reprezentanta Pierre-Emila Hojbjerga, který od roku 2020 obléká barvy londýnského Tottenhamu. Někdejší tvář Southamptonu se prezentuje dobrými výkony, což vyvolalo na přestupovém trhu poptávku po jeho službách.

V Tottenhamu ale nemá aktuálně pevné místo v základní sestavě, protože tamní kouč Ange Postecogloua vsází i na jiná jména. Ve hře měl být také přesun do tábora Římanů, kteří o jeho schopnosti projevovali zájem již v létě.

Italský velkoklub by rád toto jméno zlákal do svých řad již během ledna a skloňovaná částka se má pohybovat okolo 30 milionů eur. Samotný hráč se zřejmě přesunu nebrání, neboť měl odcestovat do Turína se svým agentem na jednání se sportovním ředitelem Cristianem Giuntolim.

Ve hře je také možné půlroční hostování s opcí, pokud se Hojbjergovi bude v italské Serii A dařit. V létě by pak mohla pokračovat jednání o trvalém odkupu.

DALŠÍ TRENÉRSKÁ HVĚZDA NA LAVIČKU ŘÍMA? AS POKUKUJE PO CONTEM

Foto: Juventus FC