Citizens bez problémů uspěli proti Young Boys, Atlético deklasovalo Celtic, Barcelona a PSG překvapivě ztratily

Borussia Dortmund porazila ve čtvrtém kole skupiny F Ligy mistrů na vlastní půdě Newcastle 2:0. Domácí celek působil ve svém 150. zápase v milionářské soutěži od úvodu živějším dojmem, což zhruba v polovině první půle přetavil ve vedoucí gól Niclas Füllkrug. Jeho čtvrtá soutěžní branka v této sezoně nakonec přinesla důležité vítězství, jež posunulo tým z Vestfálska minimálně do večerního zápasu PSG do čela tabulky. Straky, které do Německa přicestovaly bez řady opor, se po dvou skalpech anglických velkoklubů musely smířit s porážkou, čímž si zkomplikovaly boj o osmifinále.

Průběh pravděpodobně nejsilněji obsazené skupiny ze všech se pro Newcastle naposledy značně zkomplikoval. V prvním vzájemném střetnutí s Dortmundem si totiž vylámal zuby na skvělém Gregoru Kobelovi, kterému několikrát pomohlo i štěstí, a Straky rázem spadly na třetí příčku. Na případnou odplatu se anglický celek naladil skvěle, když nejprve v poháru zdolal United a poté v domácí soutěži porazil i Arsenal. BVB naopak vybouchlo v nejsledovanějším utkání Bundesligy a od Bayernu schytalo debakl 0:4.

Černožlutí ve snaze odčinit tento výsledek nastoupili na ostrovního soupeře velmi aktivně a od úvodních minut se pohybovali především na poslední třetině hřiště. Ze vzniklého tlaku zhruba po 10 minutách vyplynulo zakončení Füllkruga, jeho razantní pokus do středu brány ovšem pohotově vykryl Nick Pope. O něco složitější práci měl hostující gólman chvíli poté, avšak ani Karim Adeyemi jej neprostřelil. Strakám ale první dvě varování očividně nestačila a krátce před odehranou půlhodinou už Pope lovil míč ze sítě. Po krkolomné kombinaci se balon hluboko uvnitř vápna objevil u Marcela Sabitzera, jenž oslovil nabíhajícího Füllkruga a ten se z pozice velmi blízko bráně nemýlil.

Také po změně stran to byla Borussia, jež si vypracovala první gólovou příležitost. Julian Brandt si před vápnem navedl míč na pravačku a nebezpečně vypálil, Pope ovšem předvedl další skvělý zákrok. Pak se o slovo konečně přihlásil také Newcastle, Joelinton ale milimetrově přesný centr Kierana Trippiera poslal hlavou trestuhodně mimo. Zhruba po hodině diváci viděli další díl souboje Brandt versus Pope a jako vítěz z něj po Němcově střele k tyči opět vyšel brankář hostů. Napotřetí už ale přece jen slavil domácí křídelník. Angličané ve snaze dosáhnout na vyrovnání nechali vzadu pouze jednoho hráče, čehož Brandt dokonale využil. Potáhl míč přes půlku hřiště a v 79. minutě zakončením ke vzdálenější tyči pojistil vítězství Borussie.

Hráči Dortmundu se tak fanouškům omluvili za výbuch s Bayernem tím nejlepším možným způsobem. V příštím kole se 28. listopadu představí na hřišti AC Milán, Newcastle tentýž den odehraje zápas v Paříži.

Šachtar napodruhé zakotvil v Hamburku úspěšně. Barca při nečekané prohře střelecky mlčela

Fotbalisté Šachtaru zvládli své druhé představení v hamburském azylu o poznání lépe než to úvodní proti Portu, když ve čtvrtém kole skupiny H Ligy mistrů nečekaně porazili Barcelonu 1:0. Rozhodující akci rozjel těsně před přestávkou fantastickým přenesením hry Heorhij Sudakov a po následném centru skóroval Danylo Sikan. Blaugranas se ve známém přístavním městě dlouho nemohli dostat do hry, o čemž svědčil fakt, že až v 61. minutě zaznamenali premiérové zakončení mezi tři tyče. Vyrovnání se ovšem nedočkali a poprvé ztratili body.

Fotbalisté Barcelony neprožili od posledního vzájemného zápasu na konci října klidné období. V domácí soutěži totiž nejprve padli proti Realu Madrid a následně se protrápili k hubené výhře 1:0 na hřišti Sociedadu, kterou zajistil až ve druhé minutě nastavení Ronald Araújo. Naopak Šachtar o víkendu zaznamenal cenné vítězství na půdě Dynama Kyjev, do duelu v severoněmeckém Hamburku však opět vstupoval v roli outsidera.

Ukrajinský celek si už od začátku koledoval o brzkou branku, nicméně chyby v rozehrávce Katalánci nepotrestali. První zajímavá šance přesto přišla ze strany domácích, nicméně se zakončením Mykoly Matvijenka si lehce poradil Marc-André ter Stegen. Velmi dobře se prezentoval teprve 18letý křídelník Doněcku Newerton, jenž několikrát po levé straně pláchl Joau Cancelovi. Na druhou stranu Xaviho svěřenci nepředvedli v úvodním dějství to, co by si představovali, a proto vyšli střelecky naprázdno. To se ale nedalo říct o fotbalistech v oranžových dresech, jelikož pár minut před poločasovým hvizdem si našel centr z pravé strany Sikan a šanci hlavou proměnil.

Krátce po přestávce měl ter Stegen znovu práci, tentokrát když obraně hostí unikl Giorgi Gocholeishvili, ovšem ranou z úhlu napálil přímo německého brankáře. Barca sice postupem času zlepšila aktivitu na polovině soupeře, avšak dlouho to k žádné větší příležitosti nevedlo. První střelu na bránu domácích vyprodukoval až v 61. minutě Gavi, nicméně ani jeho hlavička neznamenala příliš mnoho práce pro Dmytra Riznyka. Šachtar se sice ve zbytku utkání soustředil převážně na defenzivu, ale velmi aktivní Newerton mohl zpečetit skvělý výkon pojišťujícím gólem, avšak ten kvůli ofsajdu nebyl uznán.

Šachtar tak šokoval katalánského soka a přihlásil se zpět do boje o postup. Další zápas ukrajinský tým odehraje 28. listopadu na domácí půdě s Antverpami. Barcelona ve stejný den vyzve Porto.

Naděje Celtiku neobživly ani v Madridu, Atlétiku na první místo pomohl rychlý gól a přesilovka

Atlético Madrid zvládlo důležitý zápas čtvrtého kola skupinové fáze Ligy mistrů, když v rámci skupiny E porazilo na vlastní půdě Celtic 6:0. Los Colchoneros odstartovali utkání fantasticky, jelikož už v šesté minutě vsítil gól Antoine Griezmann. Španělskému celku poté obrovským způsobem pomohl hostující Daizen Maeda, jenž ve 23. minutě viděl za tvrdý šlapák červenou kartu. Domácí dokázali přesilovku využít ještě k dalším pěti trefám a s osmi získanými body se posunuli na první příčku v tabulce. Klub se čtyřlístkem ve znaku naopak zůstal na chvostu čtyřčlenného pelotonu a jeho naděje na postup se dostaly do roviny teorie.

Hráči Atlétika se na velmi důležitý duel ve skupinové fázi se Celtikem nenaladili ideálně, když o víkendu padli v LaLize s nováčkem soutěže Las Palmas 1:2, čímž zároveň přerušili devítizápasovou sérii bez porážky. Nepříjemnou ztrátu však museli rychle hodit za hlavu, jelikož skupina E byla nesmírně vyrovnaná a Los Colchoneros potřebovali nutně zvítězit. To stejné se dalo říci i o Skotech, kteří sice byli s pouhým jedním bodem poslední, výhrou v Madridu se ale do boje o postup mohli vrátit.

Utkání ovšem hosté nezačali vůbec dobře a už v šesté minutě poprvé inkasovali. Z hranice velkého vápna vystřelil po zemi placírkou Griezmann a s pomocí mírné teče bránících hráčů umístil balon přesně k pravé tyči. Další obrovská nepříjemnost pro skotský celek přišla ve 23. minutě, kdy po zásahu videorozhodčího uviděl červenou kartu za ošklivý šlapák Maeda. Atléti byli díky početní převaze do konce prvního poločasu jasně dominantní na míči, což v jeho závěru přetavili ve druhý gól, který vstřelil ve skluzu z dorážky Álvaro Morata.

Domácí ani po změně stran neubrali nohu z plynu a nadále na oslabené Kelty tlačili. Velkou příležitost měl 10 minut po startu druhé půle José María Giménez, jenž však hlavičkou orazítkoval pouze břevno. Jen o chvíli později ale ochozy na Estadio Metropolitano znovu slavily, když v pokutovém území poslal akrobaticky míč k levé tyči opět Griezmann. Gólová show ovšem nekončila, po hodině hry totiž krásnou obalovačkou na zadní tyč zvyšoval střídající Samuel Lino, na kterého v závěru navázali ještě vymetenou šibenicí Morata a lehkou dorážkou Saúl Ňíguez.

Atlético tak velmi důležitý domácí zápas zvládlo a ziskem tří bodů zůstalo na postupových pozicích. V následujícím kole se 28. listopadu střetne s Feyenoordem, Celtic změří ve stejný den síly s Laziem.

Crvena zvezda doma proti Lipsku vyhasla. Býci si v Bělehradě vydupali postup do osmifinále

Fotbalisté Lipska zvítězili ve čtvrtém kole skupiny G Ligy mistrů na hřišti Crvene zvezdy 2:1. Býci k tříbodovému zisku v Srbsku nakročili již v úvodu utkání, kdy se přesnou ranou prosadil Xavi Simons. Host z PSG tak navázal na předchozí vzájemné střetnutí, v němž byl hlavním strůjcem výhry německého celku. Tentokrát byl však hrdinou až Loïs Openda, který svou trefou ze 77. minuty dal razítko na postup do osmifinále.

Po odehrané polovině skupinových zápasů byly karty rozdány zcela nepřekvapivě. Jediným celkem, který ještě v rámci možností stíhal tempo Manchesteru City, bylo Lipsko. Jeho forma ovšem od úspěšného domácího střetnutí s Crvenou zvezdou výrazně poklesla, když nejprve vypadlo z DFB Pokalu a následně padlo v Mohuči, v obou případech bez vstřelené branky. Náladu si Býci mohli zlepšit v Bělehradě, kde v případě výhry a zároveň neprohry Citizens s Bernem mohli oslavit postup.

V tomto utkání ale hosté neotáleli s prvním přesným zásahem a hned v osmé minutě otevřel skóre technickou střelou na zadní tyč Simons. O čtvrt hodiny později vyslal Emil Forsberg do nadějné pozice Benjamina Šeška, jeho střela ovšem skončila pouze v boční síti. V 41. minutě vypálil Openda z hranice velkého vápna nadějný pokus, díky teči domácího hráče ale nemusel Omri Glazer zasahovat. V závěru první půle se oba týmy dostaly do několika šancí, vyznamenali se ale gólmani obou celků, a diváci tak na Stadion Rajko Mitič další branku v prvním dějství neviděli.

Tým z východu Německa pokračoval v aktivním výkonu i ve druhém poločase, ve finálních zakončeních ale selhával. Neujala se ani střela Šeška z 52. minuty, jež skončila pouze na levé tyči. Více o sobě začali dávat vědět červenobílí, kteří museli stejně jako jejich soupeř řešit problém s nepřesností střeleckých pokusů. Po zlepšeném výkonu avšak téměř všechny naděje na vyrovnání pohřbil v 77. minutě z rychlého brejku Openda, jenž překonal domácího gólmana přízemní střelou k levé tyči. Býci si ale zbytečně zkomplikovali závěr vlastním gólem Benjamina Henrichse několik minut poté.

Lipsko tak na nevyzpytatelné srbské půdě splnilo úkol a ziskem všech bodů stvrdilo svůj postup do osmifinále. V příštím kole se 28. listopadu představí na hřišti Manchesteru City, Crvena zvezda bude hrát tentýž den v Bernu.

Kanonáda Citizens vedla k dosažení milníku. Razítko na postup do osmifinále dodal Haaland

Fotbalisté Manchesteru City porazili ve čtvrtém kole skupiny G Ligy mistrů Young Boys 3:0 a s předstihem si zajistili účast v jarní fázi. Hlavním strůjcem pohodlného vítězství byl dvougólový Erling Haaland, jenž svými zásahy zároveň pomohl k tomu, že jeho klub vstřelil v historii milionářské soutěže už 250 branek. Rozjetá mašina z Manchesteru však byla týmem, kterému se to povedlo vůbec nejrychleji, když na to potřeboval pouhých 119 zápasů.

Manchester City ovládal skupinu bez ztráty bodu a s přehledem kráčel k postupu z prvního místa. Na odvetný duel s Young Boys, které na konci října porazil 3:1, se naladil fantastickým vítězstvím v Premier League, kde o víkendu rozstřílel Bournemouth 6:1. Pepa Guardiolu potěšil především Jérémy Doku, jenž kromě jedné trefy zaznamenal čtyři asistence. Švýcaři sice byli jasným outsiderem zápasu, i přesto však chtěli zabojovat alespoň o bod, jelikož stále usilovali o třetí příčku.

Už v šesté minutě se domácí ocitli v nebezpečné situaci. Rico Lewis se dostal do obrovské šance a pouze díky skvělému zastoupení brankáře Lorisem Benitem musel odložit gólovou radost. O chvíli později už Anthony Racciopi pomoc nepotřeboval a vyznamenal se dvěma skvělými zákroky. Nejdříve proti volnému přímému kopu Kylea Walkera a poté zneškodnil dorážku Phila Fodena z naprosté blízkosti. Zanedlouho se už ale Citizens dočkali. Stejně jako v minulém zápase se z pokutového kopu prosadil Haaland. V nastavení první půle napravil své počínání Foden a ranou na zadní tyč z pravé strany malého vápna přidal druhý přesný zásah City.

Tým z Manchesteru na nic nečekal a hned v úvodu druhého dějství mohl slavit třetí branku, která byla zároveň druhou přesnou trefou Haalanda v utkání. Norský kanonýr vyslal krásnou střelu z hranice velkého vápna k pravé tyči, proti níž se hostující gólman jen marně natahoval. Hosté na rozdíl od předešlého vzájemného střetnutí nedokázali anglického giganta potrápit a jejich výkonu rozhodně nepomohlo ani vyloučení Sandra Laupera z 53. minuty po druhé žluté kartě. Úřadující vítěz Ligy mistrů mohl ještě několikrát navýšit své vedení, při řešení nebezpečných situací však světlemodří nebyli dostatečně přesní.

Manchester tak žádné překvapení nedopustil a doma si dokráčel pro tři body. Oba celky sehrají utkání dalšího kola 28. listopadu. Citizens změří síly s Lipskem, Young Boys čeká klíčový duel o třetí místo s Bělehradem.

Antverpy se ani na čtvrtý pokus nedočkaly prvního bodu. Jejich katem se stal znovu Evanilson

Fotbalisté Porta porazili ve čtvrtém kole skupiny H Ligy mistrů na vlastním hřišti Antverpy 2:0. Ačkoliv si Evanilson nezastřílel podobně jako v předchozím vzájemném střetnutí, kdy soupeři z města diamantů nasázel hattrick, také tentokrát se stal autorem rozhodující branky, když ve 32. minutě proměnil penaltu. Klub z přístavního portugalského města se díky němu dotáhl v tabulce na Barcelonu, hosté naopak při své historicky první účasti v hlavní fázi milionářské soutěže dál čekají na zisk premiérového bodu. Toho se nedočkali i kvůli vyloučení Jurgena Ekkelenkampa, bez nějž se museli obejít téměř celou druhou půli.

Tým z překrásné metropole na západě Portugalska zatím procházel podzimní fází milionářské soutěže úspěšně. Draci předvedli své kvality především na venkovních hřištích, odkud si po dvou střelecky povedených večerech odvezli celkem šest bodů. Jedinou kaňkou na jejich zápisu byla hubená domácí prohra s Barcelonou. Naopak celek z města proslaveného diamanty prožíval při své první účasti mezi evropskou smetánku těžké chvíle, neboť zatím se „pyšnil“ nelichotivou bilancí, která čítala tři porážky a dvanáct inkasovaných gólů.

Belgičané se mohli radovat již v osmé minutě, kdy se Michel-Ange Balikwisha dostal za obranu portugalského vicemistra a jeho střela na vzdálenější tyč řádně vystrašila domácí fanoušky. Také Porťané se mohli radovat poměrně časně, po pokažené rozehrávce nezkušeného gólmana Senneho Lammense, který dosud odehrál pouhé dva zápasy v nejvyšší belgické soutěži, nedokázal Evanilson usměrnit svou dělovku. Přesně půl hodiny po úvodním hvizdu získal průnikovou přihrávku Brazilec Pepe, Lammens jeho ránu skvěle vyrazil, jenže míč skončil u Stephena Eustaquia a Gyrano Kerk ho zastavil pouze za cenu pokutového kopu. Tentokrát už Evanilson při zakončení zachoval chladnou hlavu, trefil pravou část branky a spustil modrobílou euforii.

Krátce po změně stran přišla další tragická zpráva pro The Great Old. Jurgen Ekkelenkamp sice za svůj ostrý skluz viděl od sudího Maurizia Marianiho pouze žlutou kartu, ta však po zásahu videoasistenta vzhledem k intenzitě faulu zcela oprávněně studem zčervenala. Porto tímto momentem definitivně převzalo otěže zápasu, ve statistice držení míče se ve druhé půli pohybovalo kolem 75 % a otloukánka skupiny H prakticky k ničemu nepustilo. Naopak přidat Portugalcům na jistotě mohl André Franco, ten však ve skvělé pozici těsně před gólmanem Royalu až nepochopitelně selhal. Porto v závěru využilo ještě jednu svou šanci, stoper Pepe perfektně odhadl centrovaný míč a hlavičkou do levého spodního rohu určil konečné skóre zápasu.

Porto tak potvrdilo roli favorita a připsalo si třetí výhru ve skupině. O další bodový nášup se Portugalci pokusí 28. listopadu na půdě Barcelony. Antverpy zavítají ve stejný den do Hamburku, kde vyzvou Šachtar.

Feyenoord zaplatil za špatně nastraženou past. Immobile rozšířil řadu elitních kanonýrů

Fotbalisté Lazia doma zvítězili ve čtvrtém kole skupiny E Ligy mistrů nad Feyenoordem 1:0. Zápas rozhodl v závěru první půle Ciro Immobile, jenž zvládl souboj tváří v tvář s gólmanem, do nějž se dostal díky chybnému postavení hostujícího kapitána Lutsharela Geertruidy, který pokazil ofsajdovou past. Legendární střelec Orlů tím dosáhl na metu 200 nastřílených branek v dresu Biancocelesti od sezony 2016/2017, přičemž se stal teprve pátým hráčem z pěti nejlepších evropských lig, kterému se to v barvách jednoho klubu povedlo. Ondřej Lingr se na hřiště nepodíval, a nedostal tak šanci připravit Římany o posun na druhou příčku.

Věčné město se stalo dějištěm důležitého duelu z hlediska postupových vyhlídek obou celků. O něco lépe na tom byl před úvodním výkopem Feyenoord, který se díky předchozí výhře nad římským sokem dostal do čela skupiny. Naopak Lazio se chtělo vrátit na první dvě příčky, formu však nemělo ideální, neboť v posledním duelu italské nejvyšší soutěže padlo na hřišti Bologni.

Do zápasu vlétl domácí tým bleskově, již v první minutě musel totiž rychlonohého Mattiu Zaccagniho pouze za cenu žluté karty těsně před hranou vápna zastavit Bart Nieuwkoop, jehož působení v zápase skončilo vinou zranění ještě v první půli. Jelikož mírnou převahu Rotterdamských nedokázal o chvíli později proměnit v gól Igor Paixao, jehož rána těsně minula levou tyč, mohlo skóre zápasu otevřít zásluhou Immobileho Lazio. Hvězdný forvard potvrdil svůj smrtící instinkt, a poté, co s milimetrovou přesností využil pokus beků soupeře o ofsajdovou past, brilantně obešel Justina Bijlowa a s klidem rozvlnil prázdnou bránu. Stal se tak teprve pátým hráčem v historii, který v dresu jediného klubu hrajícího jednu z pěti elitních evropských ligových soutěží nastřílel přes 200 branek.

Ve druhé půli se Lazio ve snaze o udržení těsného náskoku, vědomo si extrémní důležitosti tohoto mače, zatáhlo do defenzivy a směrem dopředu si téměř nic nevypracovalo. Snad až přílišné pasivity svých rivalů mohl v 68. minutě využít Santiago Giménez, jeho hlavička po náramně přesném Paixaově volném přímém kopu jen těsně minula pravou tyč. Feyenoord přes kompaktní defenzivu domácího týmu pronikal jen s velkými obtížemi a ani přes maximální snahu nedokázal od inkasované branky ohrozit klec Ivana Provedela.

Lazio tak veledůležitý duel dovedlo k úspěšnému konci. Svou pozici však bude muset potvrdit 28. listopadu, kdy vyzve Celtic. Feyenoord změří ve stejný den síly s Atlétikem.

Obrat proti PSG vrátil AC do hry o postup, Donnarumma při prohře skousával ostré přijetí

AC Milán zvítězil ve čtvrtém utkání skupiny F Ligy mistrů nad PSG doma 2:1. Pařížané sice v utkání udeřili jako první, Milánští ale vývoj duelu otočili. Akrobatickým zakončením nejprve vyrovnal Rafael Leao a po změně stran uvedl ochozy do euforie razantní hlavičkou Olivier Giroud. Rossoneri tak důležitou výhrou opustili poslední místo tabulky. Pozornost byla upřena mimo jiné i na Gianluigiho Donnarummu, jemuž příznivci červenočerných vhozením falešných bankovek na hrací plochu připomněli, že jejich klub před dvěma lety opustil jako volný hráč. Italský brankář pak sice předvedl řadu skvělých zákroků, nicméně porážce nezabránil.

Podle mnohých nejatraktivnější skupina podzimní části milionářské soutěže dostála během prvních tří duelů své pověsti. Mezi prozatímní překvapení patřila naprosto tristní bilance milánské ofenzivy, která si doposud nepřipsala do kolonky vstřelených gólů žádný přesný zásah. V posledním vzájemném duelu na konci října navíc Rossoneri zradila do té doby bezchybná obrana, což vyústilo v jednoznačné vítězství Pařížanů 3:0.

A právě hosté začali utkání mnohem aktivněji a už v deváté minutě mohli oslavovat první vstřelenou branku. Centr z rohového kopu prodloužil skvělou hlavičkou za svá záda Marquinhos přímo do míst, kde stál nikým nehlídaný Milan Škriniar, jenž umístil míč za záda bezmocného Mikea Maignana. Radost PSG ovšem vydržela pouhé tři minuty, poté totiž AC Milán našel cestičku ke srovnání. Po levé straně se dostal do pokutového území Giroud, jeho tvrdou pumelici sice ještě dokázal zlikvidovat Donnarumma, následná akrobatická dorážka Leaa už však skončila v síti. Diváci v první půli sledovali atraktivní fotbal, který se přeléval ze strany na stranu. Ve 27. minutě nastřelil břevno Ousmane Dembélé, přičemž hned z protiútoku opět zahrozil Giroud, jenž ale minul. I přes množství šancí na obou stranách nakonec první půle skončila nerozhodně.

Start druhého dějství byl naprosto odlišný od toho prvního, jelikož se tentokrát ujali vedení domácí. Na přesný centr do vápna od Thea Hernándeze si naskočil Giroud a tvrdou nekompromisní hlavičkou rozjásal ochozy na San Siru. Francouzský obránce mohl ke své asistenci přidat i gól, jeho pokus z přímého kopu ale brilantním zákrokem vytěsnil Donnarumma. Italský brankář se blýskl i v závěru utkání, kdy díky své výšce dokázal vyrazit technický projektil Noaha Okafora. I přes hostující tlak v dlouhém nastavení se nakonec skóre nezměnilo.

Rossoneri tak napravili porážku z Paříže a před svými fanoušky dosáhli první výhry ve skupině. O další bodový zisk se AC Milán pokusí 28. listopadu v domácím duelu s Dortmundem. PSG vyzve ve stejný den Newcastle.

Liga mistrů - 4. kolo:

Borussia Dortmund - Newcastle 2:0 (1:0)
Branky: 26. Füllkrug, 79. Brandt. Rozhodčí: Hernández (Šp.). Diváci: 81.365 (vyprodáno).

Šachtar Doněck - FC Barcelona 1:0 (1:0)
Branka: 40. Sikan. Rozhodčí: Peljto (Bosna). Diváci: 49.147.

AC Milán - PSG 2:1
Branky: 12. Leão, 50. Giroud - 9. Škriniar

Atlético Madrid - Celtic 6:0
Branky: 6. a 60. Griezmann, 45+2. a 76. Morata, 66. Lino, 85. Ñíguez

Crvena Zvezda - Lipsko 1:2
Branky: 81. Henrichs vl. - 8. Simons, 77. Openda