Ladrovu šňůru utnul Kulič, nejvíc odehraných prvoligových soubojů v řadě mají osobnosti z Hané a Ďolíčku

Ladrovu šňůru utnul Kulič, nejvíc odehraných prvoligových soubojů v řadě mají osobnosti z Hané a Ďolíčku

Ještě před pár dny byl železným mužem FORTUNA:LIGY mladoboleslavský záložník Tomáš Ladra, který nechyběl v sestavě svého mužstva dva roky v kuse a v rámci své úctyhodné série zasáhl do pětašedesáti utkání v řadě.

Poslední prvoligový duel bez šestadvacetiletého záložníka s historií v Pardubicích i Jablonci sehrál tým z Lokotrans arény 31. října.

Šnůru mu čerstvě přerušil Marek Kulič v rámci posledního kola na teplických Stínadlech. Ačkoliv středopolař v nominaci nechyběl, kompletních devadesát minut strávil na lavičce náhradníků a o památnou sbírku utkání za sebou přišel.

Aktuálně tak drží nejdelší šňůry v počtu startů v řadě ostřílení zástupci Bohemians Praha 1905 a Sigmy Olomouc, kteří se blíží padesáti absolvovaným kláním.

Již osmačtyřicetkrát za sebou nechyběl v sestavě vršovické družiny Lukáš Hůlka, který je v posledních dvou letech klíčovým mužem zelenobílé defenzivy.

Mareše čeká velmi napínavý finiš lotyšské Virsligy. Ve hře je titul i status nejlepšího asistenta soutěže

Bývalý hráč Mladé Boleslavi i Hradce Králové bude moci atakovat padesátku ve zbylých dvou listopadových zápasech proti Karviné a Teplicím.

Úplně stejný počet duelů v řadě absolvoval i třiatřicetiletý středopolař z Androva stadionu Jan Navrátil, jemuž Václav Jílek věří jako málokomu jinému a vidět to je na jeho vytížení z posledních dvou ročníků.

Rodák z Troubek, který v lize nastupoval i za Slovácko a Slovan, bude moci "navléci devětačtyřicátý korálek na šňůrku" v nadcházejícím domácím šlágru se Slavií.

P.S.: Z hráčů v poli dosud odehrálo v ligovém ročníku 2023/2024 úplně všechno jen sedm borců - Michal Kadlec, Lukáš Hůlka, Jakub Klíma, Ondřej Zmrzlý, Nemanja Tekijaški, Marek Suchý a Lukáš Kalvach.

Ligové zápasy v řadě:

48 - Lukáš Hůlka
48 - Jan Navrátil

Foto: Bohemians Praha 1905