Mbappé bude hrát za nás, vtipkuje Tuchel. Pokud bude chtít přijít do Bayernu, osobně si pro něj přijedu, hlásí

Mbappé bude hrát za nás, vtipkuje Tuchel. Pokud bude chtít přijít do Bayernu, osobně si pro něj přijedu, hlásí

Hlavní trenér Bayernu Mnichov Thomas Tuchel přiznal, že by rád spolupracoval s největší hvězdou Paris Saint-Germain Kylianem Mbappém, který patří již několik sezon k nejnebezpečnějším útočníkům planety.

 

Španělská média minulý týden hlásala to, že se Real Madrid nakonec rozhodl jít jinou cestou a po nejlepším střelci Ligue 1, jenž má v Parku princů kontrakt už jen do června příštího roku, nakonec nepůjde.

Kouč bavorského obra Thomas Tuchel tak v interview pro Canal + vtipkoval: "Mbappé příští rok zdarma? Ano, bude hrát za nás. Kylian je Kylian, je velmi inteligentní," chválil pařížskou ofenzivní ikonu německý odborník.

Nejlepší střelci Ligue 1:

13 - K. Mbappé (PSG)
7 - A. Adams (Montpellier)
5 - Mostafa Mohamed (Nantes)
5 - W. Ben Yedder (Monaco
5 - A. Golovin (Monaco)

Pod Eiffelovkou pracoval s francouzským reprezentantem hned dvě sezony, takže se velmi dobře znají. "Měli jsme spolu dobrý vztah. Pokud bude chtít přijít do Bayernu, osobně si pro něj přijedu," odlehčil rozhovor bývalý stratég Mainzu, Dortmundu i Chelsea.

Protože je francouzská liga až evropskou pětkou, někdejší forvard Monaka se může v rámci Starého kontinentu vzhledem k velkým sportovním ambicím a nemalým finančním nákladům posunout pouze do LaLigy, Premier League a Bundesligy.

"Když něco chce, dostane to," uzavřel trenér, který o góly v Allianz Aréně nouzi rozhodně nemá. Bayern totiž letos v létě přivedl do Bavorska kapitána Albionu Harryho Kanea a ten přetavil svých úvodních jedenáct bundesligových duelů hned v 17 branek a 5 gólových asistencí.

 

© Paris Saint-Germain