Kolaps Zbrojovky rozzuřil kanonýra Řezníčka: Strašný výkon, tragický

Kolaps Zbrojovky rozzuřil kanonýra Řezníčka: Strašný výkon, tragický
OBSAHUJE VIDEO

Vztek s ním cloumal, emoce pracovaly na plný plyn. Útočník druholigové Zbrojovky Brno Jakub Řezníček dal průchod emocím. Jen těžko rozdýchával, že jeho tým podlehl v druholigové podzimní derniéře nečekaně olomoucké rezervě 0:1. „Výkon byl strašný, ani jsme pořádně nevystřelili. Na vítězství jsme absolutně neměli,“ nešetřil kapitán Zbrojovky ostrými slovy na klubovém webu.

Vyhlášeného kanonýra neuchlácholil ani pohled na tabulku. Od barážové třetí příčky dělí exligový celek pouhý bod. Manko na vedoucí Vyškov je ale devět bodů. Řezníček měl k představení svého týmu pořádné výhrady. „Do utkání jsme vstoupili strašně špatně a pokračovali jsme v tom celý zápas až do konce,“ kroutil hlavou známý bojovník.

Věřil, že Zbrojovka naváže na předchozí dva vyhrané duely. Tým byl v pohodě a soupeř byl přijatelný. Realita na trávníku však vypadala úplně jinak. „Nevím, co se s námi zase stalo, že ten výkon byl absolutně bez sebevědomí, tragický. Takhle se nehraje o postup. Mohli jsme to bodově stáhnout, ale nezvládli jsme to,“ prohlásil naštvaně.

Televizní expert Folprecht mění působiště. Kvůli spornému gólu to není, říká záložník

Vyhlášený bojovník se snažil mužstvo tradičně strhnout, ale bez úspěchu. Navíc po žluté kartě také dopředu ví, že bude kvůli trestu chybět týmu i v jarní premiéře na pražské Julisce, kde se Brno utká se zatím druhou Duklou. „Je to těžké, když se pořádně nedostaneme do vápna. Nehráli jsme nic, je to šílené. Nějaké emoce mám, vadí mi to, škoda, že to takhle nevadí víc lidem. Byl jsem zkrátka naštvaný z toho, co předvádíme,“ líčil, že jej bolelo, jak zápas probíhal.

I když už je druholigový podzim minulostí, tak se snažil tým vyburcovat. „Musíme začít každý sám u sebe a podávat nejlepší výkony, co to jde. Protože pokud budeme hrát takhle, tak to absolutně nestačí. Čekal jsem po podzimu víc bodů, víc vyhraných zápasů. Je to od nás málo a bude se to těžko honit. Stát se může všechno, zápasů je hodně a chceme být nahoře. Ale takové výkony, jako byl ten proti béčku Sigmy, na to určitě stačit nebudou,“ varoval Řezníček, že by místo návratu do nejvyšší soutěže mohla Zbrojovka zůstat ve druhé lize. 

Teplice nedostaly gól už 229 minut a Grigar kraluje nulám. Není to náhoda, těší Frťalu