Dvě rány pro Manchester United. Slavný klub přišel o zraněné dánské reprezentanty

Dvě rány pro Manchester United. Slavný klub přišel o zraněné dánské reprezentanty

Manchester United počítá ztráty. Slavný klub se bude muset v nejbližších týdnech obejít bez dvojice dánských reprezentantů Rasmuse Höjlunda a Christiana Eriksena. Oba se zranili při sobotním utkání Premier League s Lutonem a podle pondělního vyjádření klubu budou chybět minimálně do konce listopadu. Oba rovněž vypadli z nominace Dánska na nadcházející zápasy kvalifikace o postup na mistrovství Evropy.

Eriksen musel v zápase s Lutonem, který United vyhráli 1:0, vystřídat kvůli zranění levého kolena už v prvním poločase. Höjlunda vyřadily ze hry po přestávce svalové problémy.

"Christian má zranění kolena, které ho vyřadí na zhruba měsíc, Rasmus má natažený sval. Doufáme, že se do konce listopadu znovu zapojí," uvedl Manchester v prohlášení. United po reprezentační pauze čeká 26. listopadu zápas s Evertonem, o tři dny později je na programu utkání Ligy mistrů s Galatasarayem Istanbul.

Ruce z kapes! Hvězdičky z Manchesteru naštvaly fanoušky při rozloučení s Charltonem

V dánském dresu zmeškají oba reprezentanti nadcházející dva duely. Druhý tým skupiny H hostí 17. listopadu o skóre vedoucí Slovinsko, o tři dny později nastoupí v Severním Irsku.