Pracháč Kane je k nezastavení. Bayern začíná chystat pro kanonýra prémie

Pracháč Kane je k nezastavení. Bayern začíná chystat pro kanonýra prémie

Není k zastavení. Bombarďák Harry Kane má po příchodu do Bayernu Mnichov pořádně nabito a bavorský klub si nemůže jeho služby vynachválit. Na kontě už má 21 branek a u dalších sedmi asistoval.  List The Sun teď odhalil, že se anglický reprezentant brzy dočká prémií za parádu, kterou v německém klubu předvádí. Bude totiž aktivována speciální klauzule, kterou má hvězda ve smlouvě.

Třicetiletý Kane přišel do Bayernu v létě z Tottenhamu a čekalo se, jak si v nové soutěži povede. Realita nejspíš překonává i nejoptimističtější očekávání. Útočník začal pod vedením Thomase Tuchela neuvěřitelně. Vstřelil 17 gólů v pouhých 11 bundesligových zápasech, v Lize mistrů přidal další čtyři přesné zásahy. Bilanci pak vyšperkoval sedmi asistencemi. Experti i fanoušci jsou paf.

Snajpr, který stále žije v luxusním hotelu, kde má k dispozici i služby komorníka, má podle anglických médií o motivaci postaráno. Ve smlouvě má totiž speciální klauzuli, která jej žene do útoku. Když během sezonu nastřílí nebo bude asistovat u čtyřiceti branek Bayernu, přistane kapitánovi anglické reprezentace podle německého Bildu na kontě bonus ve výši 220 000 liber.

foto: © FC Bayern München

To jsou sice ve srovnání s uvažovaným platem ve výši 400 tisíc liber týdně jen drobné, The Sun ale píše, že v tomhle tempu se Kaneův bankovní účet brzy dočká bonusové finanční injekce. Kolik branek ostrostřelec soupeřům nasází do konce svého kontraktu v Bayernu v roce 2027 se prý ani nemá cenu nyní bavit. Počítá se s tím, že číslo bude ohromující, stejně jako pohádkové výdělky.

Rád bych si zahrál s Messim, určitě by mi u pár gólů asistoval, hlásí Kane. Jaké legendy obdivoval dříve?