Nová smlouva pro kanonýra Slavie! Pokud se dostanete do áčka, jste nejlepší, má jasno Nigerijec

Nová smlouva pro kanonýra Slavie! Pokud se dostanete do áčka, jste nejlepší, má jasno Nigerijec

Dobrá zpráva pro pražskou Slavii. Nigerijský křídelník Victor Boluwatife Ogungbayi prodloužil ve vršovickém klubu novou smlouvu a v sešívaném dresu by měl působit do 30. června 2028. „Za prodloužení smlouvy jsem moc rád. Hrát ve Slavii je pro mě velká věc, velmi si té možnosti vážím. Nemůžu se dočkat, až se prosadím také v áčku," zářil spokojeností kanonýr, který se momentálně dělí s Janem Trédlem o pozici nejlepší střelce slávistické rezervy. Ta přezimuje první v ČFL.

Nigerijský ofenzivní hráč přišel do Slavie z Ilaji FC v minulé sezoně. Začal ve výběru do 19 let, kde sedm startů proměnil v deset vstřelených gólů. Následně se posunul do třetiligové rezervy, kde se pro změnu během deseti utkání střelecky prosadil šestkrát. Pětkrát už také dostal důvěru od trenéra áčka Jindřicha Trpišovského. Nastoupil také k utkání Evropské ligy proti Tiraspolu. Na vysoké výhře 6:0 se podílel asistencí.

Kanonýr si působení v červenobílém dresu nemůže vynachválit, kontrakt proto prodloužil velmi rád. "Praha je nádherné město, těší mě, že tady mohu zůstat déle. Vstřelil jsem několik gólů za béčko a nemůžu se dočkat, až se prosadím také v áčku," prozradil Ogungbayi na klubových stránkách Slavie.

"Nabírám zkušenosti, trenéři i hráči mi velmi pomáhají, protože intenzita je vysoká. V prvním týmu chce hrát každý zápasy, pokud se vám to povede, jste nejlepší. Věřím, že se prosadím," doplnil po podpisu smlouvy.

Sešívaná euforie: Emoce, rýpance a Tecl se Škodou v akci! Třetiligový šlágr vyhrála Slavia B