Stará dáma hledá posilu na pravý kraj obrany. V úvahu připadá známá značka ze Španělska

Stará dáma hledá posilu na pravý kraj obrany. V úvahu připadá známá značka ze Španělska

Juventus po dlouhých letech u kormidla italského ligového fotbalu vyklidil pozice a již tři sezóny čeká na mistrovský titul. Oba celky z Milána a poté i Neapol dokázaly nechat Starou dámu za sebou, což se v Turíně samo sebou nese s nelibostí. Tamní zkušený stratég Massimiliano Allegri si je moc dobře vědom, že současný tým má své slabiny a potřebuje jej vyztužit. Nejedná se jen o ofenzivní posty, ale zkvalitnit by chtěl také defenzivní řadu.

Juventus tlačí pata například na pravém kraji obrany, kde aktuálně operuje kapitán týmu Danilo. Bianconeri se museli v létě smířit s nečekaným odchodem Juana Cuadrada, který zdarma posílil konkurenční Inter Milán.

Stará dáma chce zvýšit konkurenci v týmu a podle informací serveru Fichajes má zájem podepsat dvaatřicetiletého všestranného španělského beka Lucase Vázqueze. Produkt mládežnické akademie Realu Madrid na San Bernabéu strávil celou svou dosavadní kariéru, když pomineme hostování v Espanyolu v sezóně 2014/15.

Na svém kontě má více jak 225 soutěžních startů za Bílý balet, ale v poslední době se mu nedostává příliš velkého herního vytížení.

Kontrakt ve španělské metropoli má platný až do léta 2025, ale Juventus by jej rád získal již po této sezóně. Podle Fichajes již proběhl první kontakt s agentem hráče a Real by jeho uvolnění bránit nemusel.

MOURINHOVA BUDOUCNOST: VE HŘE JE VELKÝ NÁVRAT DO PREMIER LEAGUE

Foto: Juventus FC