Renato Sanches v Římě jen paběrkuje a kráčí od zranění ke zranění. Nevím, co se s ním děje, přiznal Mourinho

Renato Sanches v Římě jen paběrkuje a kráčí od zranění ke zranění. Nevím, co se s ním děje, přiznal Mourinho

Známý portugalský křídelník Renato Sanches se pozvolna přibližuje k nálepce "skleněný muž". Ofenzivní hráč AS Řím, jenž byl objevem Eura 2016, na němž byl vyhlášen nejlepším mladým hráčem turnaje, se totiž znovu ocitl na marodce.

V právě probíhajícím soutěžním ročníku 2023/2024 vynechal kvůli zranění zadního stehenního svalu už deset z celkových šestnácti duelů Vlků.

V nejvyšší italské soutěži dosud naskočil jen na 99 minut čistého času, s tím, že v Evropské lize je na 41 odehraných minutách.

Tento týden podstoupil šestadvacetiletý fotbalista testy, které odhalily další svalové problémy a přednímu týmu Serie A může podle informací Football Italia chybět delší dobu.

Jisté je, že listopadové duely s Udinese a Servete Ženeva by se ho týkat neměly a dále se uvidí.

Další zázračný Brazilec na scéně. Říkají mu Messinho a sní o Barceloně. Touží po něm ale i Real

Rodáka z Lisabonu, jenž patří Paris Saint-Germain a ve věčném městě na Olympijském stadionu pouze hostuje, pronásledují zdravotní problémy poslední tři sezony.

Dotyčné trable mu samozřejmě s adaptací na Apeninském poloostrově příliš nepomáhají. trenér Říma José Mourimho se nad tím ostatně pozastavoval již těsně po startu nového ročníku.

"Mám o něm vážné pochybnosti a pořád nedokážu pochopit, jak je možné, že je neustále. zraněný. Nerozumím tomu. V Bayernu, v Paříži a nyní i u nás. Nevím, co se s ním děje," stěžoval si již před časem "Special One" na Sky Italia.

Nejvíce pobytů v základní sestavě v rámci jedné sezony dosáhl bývalý fotbalista Lille i Swansea City ještě v Benfice Lisabon. V ročníku 2015/2016 figuroval mezi jedenácti vyvolenými dvaadvacetkrát.

Druhý lednový pokus Manchesteru United o Müllera? Ten Hag by údajně bavorskému veteránovi šanci dal