Trenér Pulpit dostal v Třinci padáka. Klub z MSFL hlásí i další radikální změny

Trenér Pulpit dostal v Třinci padáka. Klub z MSFL hlásí i další radikální změny

Třetiligový Třinec se krátce po skončení podzimní části MSFL rozhodl pro radikální změny. Klub na svých oficiálních stránkách ve čtvrtek oznámil, že má nového generálního manažera. Stal se jím šéftrenér mládeže Karel Maceček, který ve funkci nahradil Františka Šturmu. V klubu, který s 23 body přezimuje desátý, zároveň skončili trenér Martin Pulpit i jeho asistent Ladislav Libuša.

„Na základě neuspokojivých sportovních výsledků jsme se dohodli na ukončení spolupráce s generálním manažerem Františkem Šturmou. U „A“ týmu skončili trenér Martin Pulpit se svým asistentem Ladislavem Libušou. Všem děkujeme za odvedené služby a přejeme jim spoustu úspěchů v nových působištích,“ sdělil předseda dozorčí rady FK Třinec Martin Studýnka.

„Ke změnám jsme sáhli bezprostředně po skončení podzimní části MSFL, abychom nenarušili tréninkový proces „A“ mužstva. Nástupce trenéra Pulpita převezme mužstvo v úterý,“ dodal Studýnka.

foto: © FK Třinec

Do uvolněného křesla generálního manažera usedne Karel Maceček – někdejší hráč Třince, který poté v klubu začal trénovat mládež a v posledních pěti letech byl jejím šéftrenérem.

„V klubu jsem působil tři a půl roku jako hráč a sedm let jako trenér, jeho osud mi není lhostejný. Dostal jsem nabídku, kterou jsem po zvážení přijal. Mým hlavním úkolem je přispět k tomu, aby vedení klubu, realizační tým i hráčský kádr šli stejným směrem,“ prohlásil nový generální manažer.

Divočina v MSFL, sudí udělil šest červených karet. Zářez se prý nekonal