Divočák Balotelli řádil. Při bouračce zdemoloval vůz, pak odmítl dechovou zkoušku a přišel o řidičák

Divočák Balotelli řádil. Při bouračce zdemoloval vůz, pak odmítl dechovou zkoušku a přišel o řidičák

Italský útočník Mario Balotelli má další zářez ve sbírce průšvihů. Tentokrát při dopravní nehodě zdemoloval vůz za miliony, aby následně odmítl dechovou zkoušku. Britský The Sun uvádí, že měl bývalý hráč Manchesteru City obrovské štěstí, že nebyl vážně zraněn. K nehodě mělo dojít ve čtvrtek večer v italské Brescii.

Podle italského listu Fatto Quotidiano ztratil útočník kontrolu nad svým Audi Q8 a naboural do zdi. Při srážce se aktivovaly airbagy, Balotellimu se ale povedlo z vraku dostat, následně se o něj postarali do příjezdu policie zdravotníci.

SportMediaset uvádí, že místní policisté chtěli, aby se útočník podrobil dechové zkoušce, ale italský reprezentant to odmítl. Následně tak byl hráči zabaven řidičský průkaz. Z místa nehody pak útočníka odvezl jeho bratr.

Balotelli, který je nyní hráčem tureckého týmu Adana Demirspor, se v Itálii zotavuje ze zranění… Média připomínají, že hráč nedávno prodal svou flotilu luxusních vozů včetně Ferrari a Lamborghini. Během celé kariéry pak proslul svými skandály. Výstřelků si pochopitelně všímala média.

 

V roli spolujezdce byl třeba účastníkem nehody, kdy auto narazilo v Brescii do vrat pekárny. Po nehodě pak pěšky odešel domů. V Neapoli pak zaplatil majiteli baru za to, když na svém modepu sjede z mola do moře. Záběry pak zveřejnil na svém instagramovém profilu. Stejně tak je známo, že se dostal do konfliktu s trenérem Robertem Mancinim během působení v Manchesteru City. Snímky napovídaly, že mohlo dojít ke kontaktu mezi oběma muži, hráč ale tvrdí, že se nic vážného nestalo.

Pohádal se s Messim, pak Brazilec Rodrygo čelil útokům rasistů. Poslal jim jasný vzkaz