Vypálí Newcastle rybník Chelsea a Manchesteru United? Isak a Wilson vyhlíží konkurenci v útoku

Vypálí Newcastle rybník Chelsea a Manchesteru United? Isak a Wilson vyhlíží konkurenci v útoku

Newcastle United hledá dalšího střelce do svých řad. Alexander Isak a Callum Wilson tak v St. James´ Parku sledují možný příchod konkurence. Tamní kouč Eddie Howe doposud zmíněné dvojici důvěřoval, ale obavy jsou na místě, neboť jsou oba často náchylní ke zraněním. Nová posila by mohla dorazit po této sezóně z Evertonu.

Podle britského listu The Sun chtějí Straky pořizovat rovnou dva nové střelce. První varianta, kterou ostrovní tisk zmiňuje, by nemusela stát mnoho, jelikož Everton bojuje opět o záchranu a případný sestup by jeho kádrem zamával.

Předmětem zájmu má být šestadvacetiletý střelec Calvert-Lewin, který v Premier League odehrál již více jak 190 zápasů a pochlubit se může 50 brankami a 16 asistencemi. I v jeho případě se však nedá hovořit o pevném zdraví, neboť v minulé sezóně vynechal vinou zranění hned 17 zápasů.

RAMSDALE PŘEDVEDL PODIVNÝ VÝKON, ARTETA HO PO ČISTÉM KONTU NEPOCHVÁLIL. MUSÍ PRYČ, SHODUJÍ SE LEGENDY

Podle TeamTalk jsou Magpies otevřeni diskuzi, navíc chtějí také nového střelce do svých řad. Jeho příchod by mohl být realizován již během ledna formou půlročního hostování s možností opce. V tomto případě by mohl Calvert-Lewin zamířit do Newcastlu již v zimě, ale ve střehu zůstávají Chelsea a také Manchester United, což sou značky, které byly v minulých měsících s hráčem také spojovány.

Calvert-Lewin má v této sezóně na svém kontě 11 zápasů napříč všemi soutěžemi a zaznamenal v nich čtyři góly. Toffees jsou po dvanácti kolech Premier League až na předposledním sestupovém místě se ziskem čtyř bodů, stejně jako poslední Burnley.

Foto: AFP