Více než 100 zraněných policistů a členů ochranky? Eintracht obrátí každý kámen, aby zjistil, co násilnosti vyvolalo

Více než 100 zraněných policistů a členů ochranky? Eintracht obrátí každý kámen, aby zjistil, co násilnosti vyvolalo

Téměř šest desítek policistů a zhruba stejný počet členů ochranky utrpělo zranění při nepokojích během sobotního zápasu německé ligy mezi Eintrachtem Frankfurt a Stuttgartem (1:2). Okolnosti utkání a útoky na policisty má objasnit zvláštní vyšetřovací komise, uvedla agentura SID. 

Podle fanouškovské skupiny "Třináctý muž" utrpělo zranění nejméně 70 příznivců. Policie uvedla, že to nelze spolehlivě ověřit.

Násilnosti podle policie spustil útok fanoušků Eintrachtu na jednoho z pořadatelů v civilu, který zadržel diváka bez vstupenky. Do nepokojů se prý zapojilo 300 až 400 osob z okruhu rizikových fanoušků Frankfurtu. Policie zatkla devět lidí, které ještě během večera propustila.

Životní forma? „Helikoptéra“ Souček dává gól za gólem, fanoušci West Hamu ho zbožňují

Člen představenstva Eintrachtu Philipp Reschke po zápase uvedl, že klub v příštích dnech obrátí každý kámen, aby získal přesný obrázek o tom, co mohlo takové násilné události vyvolat.

Dva tábory fanoušků se v sobotu střetly v Dortmundu po utkání s Mönchengladbachem a jednadvacetiletý mladík při tom utrpěl vážné zranění. Podle magazínu Kicker policie zadržela podezřelého.

Na jeho červené nestačí Márquez ani Felipe Melo. Jasně nejtrestanějším hráčem tohoto tisíciletí je Ramos