Sparta poslala fanouškům důrazné varování, upozornila na možný podvod

Sparta poslala fanouškům důrazné varování, upozornila na možný podvod

Zájem o vstupenky na zápasy Sparty je v posledních týdnech enormní. Letná často praská ve švech, bývá vyprodáno. Je jasné, že příznivci, na které se lístek nedostane, pak zkoušejí vstupenky sehnat mimo oficiální kanály. A právě toho se týká zpráva z Letné. "Doporučujeme fanouškům, aby si nepořizovali vstupenky na zápasy Sparty mimo oficiální kanály. Může se jednat o podvod, falzifikáty, nebo neoprávněný prodej za neadekvátní cenu, která není stanovena klubem," uvedl klub na webu sparta.cz. 

V prohlášení letenský klub dále uvádí, že je zakázáno vstupenky přeprodávat. "Klub nekalý prodej monitoruje a proti takovému prodeji bude podnikat právní kroky. Kupující se zakoupením přes prostředníka či překupníka vystavuje riziku zneplatnění vstupenky," stálo ve zprávě na sparta.cz.

Jediná oficiální distribuce vstupenek je podle letenského klubu skrz prodejní kanál Enigoo. "Žádná jiná forma prodeje vstupenek není oficiální, klub za ni neručí a potenciální kupec se vystavuje vysokému riziku, že bude podveden," varoval fanoušky oficiální web úřadujícího mistra.

"Důrazně také upozorňujeme, že neexistuje žádná rezervace vstupenek. Na stadion je nutné přijít se vstupenkou, k žádné výměně rezervací za vstupenky přímo na stadionu nedochází."

Blíží se rošáda? Krejčí popřel jednání o odchodu ze Sparty, Letenští se už prý rozhlížejí po náhradě