Druhý pokus na Ostrovech? Werner našel nového obdivovatele, ale Chelsea to není

Druhý pokus na Ostrovech? Werner našel nového obdivovatele, ale Chelsea to není

Překvapivá zpráva z Anglie přispěchala během čtvrtečního odpoledne a zaskočila hned celou řadu fanoušků. Sedmadvacetiletý německý útočník Timo Werner by se mohl pokusit hledat štěstí znovu na Ostrovech, ačkoliv jeho přítomnost na Stamford Bridge se jevila jako propadák. Tentokrát nemá být ve hře o jeho služby Chelsea, nýbrž další slavná značka Manchester United.

Odchovanec Stuttgartu přišel do Anglie v létě roku 2020 z Lipska s vizitkou perspektivního střelce, kterému se v Bundeslize gólově dařilo. Téměř osm desítek přesných zásahů ve sto třiceti zápasech nešlo přehlížet. Investice ve výši 47,5 milionů liber se však záhy začala jevit jako neefektivní.

Werner čelil kritice fanoušků i veřejnosti, což nakonec vedlo k tomu, že se jeho společná cesta s Blues rozešla. Německý legionář se vrátil do rodné země, dokonce na někdejší značku, kde před odchodem na Ostrovy působil. Ani zde však není příliš spokojený.

BITKA GIGANTŮ O DALŠÍ FRANCOUZSKÝ KLENOT. V OSMNÁCTI HRAJE LIGU, HENRY JE Z NĚJ UNEŠENÝ

Pouhé dva starty v německé nejvyšší soutěži během letošního podzimu a stejný počet gólů jej frustrují, ale je ochoten zkoušet bojovat o místo v sestavě až do konce této sezóny. Podle německé Sky Sports by však mohl měnit klubové barvy již v lednu a riskovat návrat do Premier League.

Ještě před pár týdny bylo jeho jméno spojováno také s Realem Madrid, což však ani jedna strana následně nepotvrdila. Po minulé sezóně tak přichází opět temnější chvíle jeho kariéry. Je tu ale nabídka z Old Trafford, kdy jej nizozemský kouč Erik ten Hag zařadil na seznam potencionálních ofenzivních posil pro zimní přestupové okno.

Foto: RB Lipsko