Vlastní gól, který vejde do dějin hamburských derby? Brankář Fernandes předvedl opravdovou kuriozitu

OBSAHUJE VIDEO

Hamburské derby v druhé německé lize na stadionu St. Pauli "ozdobil" kuriózním vlastním gólem brankář hostujícího HSV Daniel Heuer Fernandes, jenž z bezprostřední blízkosti napálil míč pod břevno své branky.

Zápas skončil 2:2 a HSV se díky tomu udržel s vedoucím St. Pauli v tříbodovém kontaktu.

Vlastní gól, jenž vejde do dějin hamburských derby, si Heuer Fernandes vstřelil ve 27. minutě. Po rozehrávce kopu od branky nakrátko dostal od spoluhráče nepříliš povedenou přihrávku směřující k brance a ve snaze skákavý míč odkopnout ho "zavěsil" po horní tyč.

Na radaru Milána je i bývalý hráč Žiliny a Podbrezové. AC však hledí také do Londýna, Soluně a Montpellieru

"Je to samozřejmě na houby, něco takového nepotřebujete. Ale takový je fotbal. Byl to maximálně nešťastný okamžik, ale reakce mužstva ukázala, že nás něco takového nepoloží," řekl jednatřicetiletý gólman s bundesligovými zkušenostmi po první vlastní trefě v druhé lize, kterou zvýšil náskok domácích na 2:0. Jeho spoluhráči ale utkání dvěma slepenými brankami v druhé půli srovnali.