Na radaru Milána je i bývalý hráč Žiliny a Podbrezové. AC však hledí také do Londýna, Soluně a Montpellieru

Na radaru Milána je i bývalý hráč Žiliny a Podbrezové. AC však hledí také do Londýna, Soluně a Montpellieru

Slovutný a devatenácti Scudetty ověnčený AC Milán nyní neprožívá bůhvíjak skvostné období a svědčí o tom i jeho bilance z posledních deseti soutěžních zápasů, v rámci nichž se radoval z plného počtu bodů pouze třikrát.

Na San Siru by se tak mohlo hojně posilovat již v blížícím se zimním přestupovém okně, s tím, že dle informací PSM Futbol by rádi Rossoneri přivedli na sever Apeninského poloostrova hned čtyři nováčky.

Jedním z nich je jednadvacetiletý francouzský talent Maxim Estéve, jenž je odchovancem Montpellieru a v Ligue 1 sbírá starty již třetí sezonu v řadě.

Dalším mužem seznamu, jehož pomáhal vytvořit hlavní trenér Stefano Pioli, má být dvacetiletý Konstantinos Koulierakis. Toho má na výplatní pásce řecký obr PAOK Soluň, který už ho v této sezoně Evropské konferenční ligy využil v deseti případech.

VYPÁLÍ NEWCASTLE RYBNÍK CHELSEA A MANCHESTERU UNITED? ISAK A WILSON VYHLÍŽÍ KONKURENCI V ÚTOKU

Na listu nechybí ani francouzský reprezentant Benoit Badiashile, který si udělal jméno v Monaku, ale od úvodu letošního roku patří Chelsea. Kvůli zranění si však připsal první start v ligové sezoně až před pár dny proti Newcastlu United (1:4).

Hodně vysoko na milánském seznamu pak je třiadvacetiletý polský zadák Jakub Kiwior, jenž momentálně patří Arsenalu, za které odehrál v této sezoně Premier League 182 minut čistého času.

Reprezentant našich severních sousedů má za sebou navíc bohatou minulost i ve slovenském prostředí, když oblékal trikoty Podbrezové i Žiliny.

AC však bude muset o někdejšího obránce mládeže Anderlechtu zabojovat, zájem o svěřence Mikela Artety mají mít také další známé italské značky SSC Neapol a AS Řím.

Foto: Arsenal FC