Z Ballkani do Plzně? Jedna z defenzivních osobností nejvyšší kosovské soutěže údajně míří na západ Čech

Z Ballkani do Plzně? Jedna z defenzivních osobností nejvyšší kosovské soutěže údajně míří na západ Čech

Viktoria Plzeň by se mohla v nejbližším přestupovém okně posílit ve středu defenzivní formace, kde má přitom k dispozici hráče jako Lukáš Hejda, Robin Hranáč, Václav Jemelka, Sampson Dweh nebo Luděk Pernica.

Médium Kosovar Football má za to, že se v lednu přesune na západ Čech stoper KF Ballkani Lumbardh Dellova, který je jednou z nejlépe hodnocených defenzivních hvězd kosovské Albi Mall Superligy.

Hlavní trenér Viktorie Miroslav Koubek měl o čtyřiadvacetiletého stopera požádat sportovní úsek Plzně a mělo se tak stát po dvou střetech s Ballkani v rámci Evropské konferenční ligy.

Návratu do Itálie bych nemohl říct ne, přiznal Tupta. Proč se mu v Liberci tak daří a jak blízko měl do Liverpoolu? 


Kosovský reprezentant se sedmi mezinárodními starty, jehož tržní cena se podle portálu transfermarkt.com pohybuje okolo 15 milionů korun, toho v posledních letech nezažil na klubové úrovni zrovna málo.

Ballkani posílil v úvodu roku 2022, což znamená, že v něm vydrží přesně dva roky. Předtím prošel Hajdukem Split, kde se však příliš neprosadil a také Liriou, Slovanem Ljublj a FC Prishtinou, s tím, že v evropských pohárech už se blíží třem desítkám odehraných zápasů.

První lednový den roku 2024 ho čeká oslava pětadvacátých narozenin. Bude už tou dobou směřovat do Doosan arény?

Jedenáct perspektivních Čechů, jimž je předpovídán přesun k tuzemské špičce, případně do zahraničí