Potíže v kabině United? Před covidem vybral Matič na pokutách přes 2 miliony korun

Potíže v kabině United? Před covidem vybral Matič na pokutách přes 2 miliony korun

Erik ten Hag má dle spekulací anglických médií potíže s autoritou a také vzájemným respektem. Dle SkySports přišel už o minimálně půlku kabiny a jeho odchod je údajně neodvratný. K hráčům Rudých ďáblů se nyní vyjádřil i jejich bývalý spoluhráč Nemanja Matič, který přišel s poměrně zajímavými informacemi. A srovnal tým United s tím z londýnské Chelsea. 

Nemanja Matič, který po působení v Manchesteru United skončil u římských Vlků a nyní hraje za francouzské Rennes, se v rozhovoru pro YuPlanet rozpovídal o hříšnících v kabině Rudých ďáblů.

Dle jeho vyjádření působili největší problémy v týmu Paul Pogba a Jadon Sancho. "Mezi hráči, kteří chodili pozdě, byli Paul Pogba, Jadon Sancho a několik dalších hráčů. My ostatní jsme chodili vždy včas a tak jsme se rozhodli vytvořit jakousi interní disciplinární komisi, jejíž prezidentem jsem se stal já," překvapil srbský defenzivní záložník.

Od Manchesteru United se odvrací už i legendy. Už mě to unavuje, nechci se na ně dívat, smutnil Neville 

"Dal jsem papír na zeď a psal jsem jména hráčů, kteří dorazili pozdě. Během jediné sezony jsme na pokutách vybrali asi 75 tisíc liber," šokoval Matič s tím, že původně plánovali částku využít na posezonní párty, ke které ale nedošlo.

"Plánovali jsme použít peníze na uspořádání párty v Londýně, ale kvůli Covidu jsme ji udělat nemohli," doplnil Matič, konkrétní využití vybraných peněz ale neupřesnil.

Závěrem se pětatřicetiletý středopolař neubránil srovnání s tím, jak to kdyby chodilo v Chelsea, ve které strávil tři a půl roku. "V Chelsea se chovali hráči profesionálně, byli přesní a nikdy na trénink nepřišli pozdě. V United se to ale stávalo téměř každý den," dodal pro YuPlanet.

PSV, JUVE, AJAX A TEĎ SLAVIA, JEŽ MU DÁVÁ DRUHOU ŠANCI. NĚKDEJŠÍ OBŘÍ NIZOZEMSKÝ TALENT ALE ZAČNE V EDENU INDIVIDUÁLNĚ