Nejasnosti okolo Mbappého vrásky Realu nepřidávají. Bílý balet má v záloze i zajímavé alternativní řešení

Nejasnosti okolo Mbappého vrásky Realu nepřidávají. Bílý balet má v záloze i zajímavé alternativní řešení

Námluvy mezi Realem Madrid a renomovaným kanonýrem Kylianem Mbappém trvají již nezdravě dlouho, což vede k frustraci španělského giganta. Ofenzivní hvězda PSG i francouzské reprezentace zůstává i nadále prioritou, ale v případě nezdaru má Bílý balet připraveno také alternativní řešení, které se má ukrývat v bavorské Allianz Aréně.

Los Blancos vábí útočníka PSG do svých řad již dlouho. Zatím však nepřišla žádná jistota, že se tak stane. Podle Foot Mercato měl Mbappé souhlasit s letním přesunem, ale pak je tu také zpráva od RMC Sports, které toto tvrzení vyvrací.

Mbappé kolem sebe i nadále udržuje napětí a odmítá vydat jasné rozhodnutí. Pětadvacetiletý hráč může podepsat předběžnou smlouvu, ale zatím se tak nestalo. I proto zůstává Real ostražitý a nechce se upínat pouze k jedné variantě.

NEAPOL V ROZKLADU. NA HŘIŠTI BÍDA, JEJÍ NEJVĚTŠÍ HVĚZDY NA SEBE ŠTĚKAJÍ PŘES SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Po odchodu Karima Benzemy hledají nového střelce. Na San Bernabéu se poměrně rychle rozkoukal Jude Bellingham po svém příchodu z Dortmundu, ale Real chce nového střelce. Podle serveru The Hard Tackle je alternativní možností Jamal Musiala z Bayernu Mnichov.

Dvacetiletý mladík se stal klíčovým hráčem bavorského obra od svého debutu v roce 2020 a v jeho barvách již posbíral 143 soutěžních startů. Vstřelil v nich 38 gólů a přidal 26 asistencí. V této sezóně dosud odehrál 19 zápasů a připsal si 7 přesných zásahů a 3 přihrávky na gól.

Foto: FC Bayern Mnichov