Do hry o exslávistu Juráska vstupují slavní Rangers, které kluby mají o mladého Čecha zájem?

Do hry o exslávistu Juráska vstupují slavní Rangers, které kluby mají o mladého Čecha zájem?

David Jurásek je asi nejzajímavějším českým artiklem v zimním přestupovém období. Už od Vánoc se objevilo několik zájemců o jeho služby. Jisté je ale nespíš jen to, že v Benfice Lisabon český hráč pokračovat nebude. Portugalský gigant totiž přivedl dalšího levého beka. Do hry o Juráska se nově zapojil skotský velkoklub Glasgow Rangers.

Jako první se objevily spekulace o zájmu francouzského Racingu Lens, jméno mladého českého hráče pak bylo spojováno také s Olympique Marseille. Tento klub měl na bývalého slávistu navíc políčeno už v létě. Seznam klubů, které by chtěly Juráska angažovat, se podle informací z médií každopádně dál rozrůstá.

Začíná se mluvit o skotských Rangers. Slavná ostrovní značka má přitom za sebou hodně divoká pohárová měření sil se Slavií, což by v případě dohody o přesunu bývalého slávisty, dávalo obchodu hodně pikantní příchuť. Jurásek do velkého fotbalu vystřelil právě z vršovického Edenu. V sešívaném dresu odehrál první zápasy v pohárové Evropě, stejně tak byl povolán do národního týmu. Zkrátka až po přesunu mezi sešívané z Mladé Boleslavi nabrala jeho kariéra grády.

S informací o zájmu ze Skotska přišel portál HITC, jenž píše, že Jezdci pozorně sledují kariéru i dění okolo českého hráče. Zprávu následně potvrdil i dobře informovaný portugalský deník A Bola. Zmíněné zdroje se shodují, že Marseille i Rangers jednají také s italským Hellasem Verona o Joshi Doigovi. Ten by měl údajně preferovat jako další štaci francouzský klub, proto by Rangers mohli mít nakonec navrch při snaze získat právě Juráska. Ve hře je prý zatím půlroční hostování.

Odejde Barák z Fiorentiny? Zájem o záložníka má italský mistr z Neapole, ve hře je přestup i hostování