Vydá se Everton na nákupy do druhé Bundesligy? Dyche má na svém seznamu přání kanonýra Norimberku

Vydá se Everton na nákupy do druhé Bundesligy? Dyche má na svém seznamu přání kanonýra Norimberku

Z druhé nejvyšší soutěže se do slovutné Premier League nepřestupuje každý den. Tu a tam však dochází k výjimkám a o jednu z nich by se mohl v roce 2024 postarat Everton.

Sportovní úsek "toffees" z Goodison Parku má totiž na radaru nadějného teenagera Cana Uzuna, jenž je doma v Norimberku, do něhož se přesunul z Ingolstadtu již před necelými pěti lety.

Novinář Florian Plettenberg ze Sky Deutschland hlásí, že mezi vážně zájemce o talent ze struktur 1. FC patří právě i celek z modré strany Liverpoolu.

Everton je v současnosti ve své domácí soutěži až sedmnáctý a manažer Sean Dyche by osvěžení kádru nepochybně uvítal.

Tím spíš, že osmnáctiletý útočící hráč prožívá ve druhé Bundeslize, v níž debutoval už v předešlém ročníku 2022/2023, vynikající sezonu.

West Ham se chystá na rekordní utrácení. V Německu si vyhlédl spoluhráče Schicka s Hložkem, hvězdu chce Chelsea i Newcastle

Uplynulý víkend se mu podařilo v rámci jasné domácí výhry nad Hansou Rostock (3:0) skórovat hned dvakrát a byl hlavní hvězdu utkání.

Od úvodu podzimu se v Regensburgu narozený mládežnický reprezentant Turecka střelecky prosadil jedenáctkrát v osmnácti startech a k tomu přidal i tři gólové asistence.

Druhá Bundesliga přitom není soutěží, kde by se individuální statistiky rozšiřovaly zrovna snadno. Je tedy zřejmě jen otázkou času, kdy půjde za lepším.

Kontrakt k Bavorsku mu běží až do léta 2027 a na transfermarkt.com u něj svítí tržní hodnota 8 milionů eur. I kdyby za něj měl Everton vysázet dvakrát více, pořád by se mu to mohlo vyplatit.

Onanova africká noční můra: tři střely, tři góly. Manchester United prý už hledá novou brankářskou jedničku