West Ham se chystá na rekordní utrácení. V Německu si vyhlédl spoluhráče Schicka s Hložkem, hvězdu chce Chelsea i Newcastle

West Ham se chystá na rekordní utrácení. V Německu si vyhlédl spoluhráče Schicka s Hložkem, hvězdu chce Chelsea i Newcastle

West Ham se chystá na velké zimní rošády. Podle listu The Sun je vedení londýnského klubu, v němž působí české duo Tomáš Souček – Vladimír Coufal, připraveno zaplatit rekordní sumu za vyhlédnutou posilu. Je jí Victor Boniface z Bayeru Leverkusen. O služby kanonýra se ale zajímají také Chelsea a Newcastle.

Třiadvacetiletá hvězda současného bundesligového lídra je na Ostrovech hitem zimy. Boniface dal za šestnáct utkání nejvyšší německé soutěže deset branek, což je hodně zajímavé číslo. A tak není divu, že jsou Newcastle, Chelsea a nyní i West Ham v pozoru.

 Spoluhráč Patrika Schicka, Adama Hložka a Matěje Kováře působí v Leverkusenu od léta, ale možná se bude brzy stěhovat znovu. Technický ředitel Hammers Tim Steidten se prý pokusí splnit přání manažera Davida Moyese, jemuž by se Boniface líbil v kádru „Kladivářů“. Ti by se pro změnu podle stejného zdroje mohli rozloučit s ofenzivním a dobře placeným duem Antonio – Ings.

Zájem z Francie pak je o Saïda Benrahmu a pokud by mě přijít Boniface, nejspíše by se ani v tomto případě West Ham odchodu nebránil.

Boniface kvůli zranění musel vynechat Africký pohár národů, jeho zranění ale není dlouhodobé. Očekává se, že bude brzy fit.

Černý se opět trefil v německé lize, Wolfsburgu to však stačilo jen na remízu. Leverkusen slaví infarktovou výhru