Ukázat záda Bílému baletu i Rudým ďáblům se nestává každý den. Obránce Lille s tím problém neměl

Ukázat záda Bílému baletu i Rudým ďáblům se nestává každý den. Obránce Lille s tím problém neměl

Ukázat záda slavným evropským klubům se nestává každý den. Nabídky Manchesteru United či Realu Madrid se obvykle neodmítají, přesto bychom nalezli v historii několik okamžiků, kdy se tak stalo. A nemuseli bychom pátrat v až tak dávné minulosti, neboť před pár dny se tak měl rozhodnout obránce francouzského Lille.

Dle informací portálu Goal se osmnáctiletý talent Leny Yoro po domluvě s vedením rozhodl zůstat loajální vůči Lille a během lednového přestupového okna klubové barvy neměnit. A nebyl to jen Real Madrid či Manchester United, kdo se na talentovaného středního obránce dotazoval.

Kromě těchto nejvážnějších adeptů mají být ve hře i PSG, Tottenham či Bayern Mnichov a situace na adresu jeho budoucnosti by se mohla opakovat i v létě. Prezident klubu přezdívaného Les Dogues se t tak vyjádřil oficiálně pro list Le Parisien.

CENOVKA ZA TCHOUAMÉNIHO JE VENKU. PROČ BY MĚL PLÁCHNOUT Z MÍSTA, KDE HRAJE KLÍČOVOU ROLI?

„Yoro v lednu neodejde, takže žádná jednání již neprobíhají. Někde jsem četl, že jsem stanovil cenu, za kterou bych své rozhodnutí změnil, ale tato informace je naprosto falešná. S hráčem jsem si sedl a vyhodnotili jsme, že nejlepší bude u nás zůstat,“ nechal se slyšet Olivier Létang.

Manchester United a Real Madrid byly vnímáni za největší zájemce především z důvodu, že jejich početná marodka vykazuje i tváře na post, který v Lille zastává právě Yoro. Osmnáctiletý francouzský mladík je delší dobu vnímán jako perspektivní tvář a jeho zaměstnavatel větří, že by z jeho odchodu mohl časem výrazně profitovat.

Foto: Lille OSC