Cenovka za Tchouaméniho je venku. Proč by měl pláchnout z místa, kde hraje klíčovou roli?

Cenovka za Tchouaméniho je venku. Proč by měl pláchnout z místa, kde hraje klíčovou roli?

Fanoušci Realu Madrid napjatě sledují, jak se vyvine situace ohledně budoucnosti francouzského záložníka Auréliena Tchouaméniho. Třiadvacetiletý defenzivní štít je v současnosti klíčovou postavou základní sestavy, přesto se otevřeně mluví o jeho odchodu a vedení klubu mělo již nastavit i cenu, za kterou by se tak stalo.

Nabízí se otázka, proč by měla někdejší tvář Monaka odcházet z místa, kde se jí herně daří a patří mezi pilíře úspěchu. Podle serveru Fichajes jsou na vině zákulisní spory mezi hráčem a italským stratégem Carlem Ancelottim.

Španělský zdroj přichází s informacemi, že Tchouaméni svými výkony trenéra zcela nepřesvědčil. Ancelotti se měl nechat slyšet, že hráč vykazuje mnohem větší potenciál, ale necítí od něj chuť a vůli jej odevzdat pro tým Realu.

LEWANDOWSKI PŘICHÁZÍ O FORMU I MINUTY. XAVI OD NĚJ OČEKÁVÁ VÍCE

Nejen z tohoto důvodu by však francouzský defenzivní záložník mohl San Bernabéu opustit. Cenovka stanovená na 80 milionů eur by mohla být součástí prostředků potřebných na vykoupení Kyliana Mbappého či Erlinga Haalanda.

Podle italského webu Calciomercato jsou největšími zájemci o Tchouaméniho londýnští Gunners. Tamní kouč Mikel Arteta se netají tím, že se mu zamlouvají schopnosti zmíněného hráče. Navíc jej označil za možnou náhradu za Thomase Parteye.

Foto: Real Madrid C.F.