Monako by mohlo pomoci Arsenalu s nepotřebným zbožím do zálohy. Jaké možnosti se rýsují?

Monako by mohlo pomoci Arsenalu s nepotřebným zbožím do zálohy. Jaké možnosti se rýsují?

Arsenal by mohl ještě v závěru lednového přestupového okna opustit portugalský záložník Fábio Vieira. Produkt mládežnické akademie Porta přišel do Londýna v létě 2022, ale velká očekávání vedení klubu i fanoušků nenaplnil. Gunners jej chtějí nyní hodit přes palubu a záchranný kruh mu nabízí Monako.

Portugalský záložník měl být velkým příslibem pro Arsenal. Ostrovní gigant za něj v létě 2022 vysázel Portu 35 milionů eur a dalších 5 milionů eur bylo ve hře v bonusech. Vieira však dobrý dojem na tamního kouče Mikela Artetu neudělal a ještě v závěru tohoto přestupového okna by mohl zamířit do Ligue 1.

Třiadvacetiletý středopolař se objevil v této sezóně jen ve 14 zápasech napříč všemi soutěžemi a připsal si 2 góly a 4 asistence. Většinou se ale jednalo o skok do rozjetého vlaku z lavičky náhradníků, pouze ve čtyřech případech nastoupil od úvodních minut v základní sestavě.

TICHO PO PĚŠINĚ. DE GEA STÁLE BEZ ANGAŽMÁ, JASNO BY MOHLO BÝT PŘÍŠTÍ TÝDEN

Vieira by podle zdroje Football Transfers mohl zamířit do Francie, kde se o jeho služby zajímá AS Monaco. Knížecí klub by si rád hráče otestoval během jara v rámci hostování a poté se rozhodl, zda se vyplatí trvalý odkup.

Na Ostrovech se skrze list The Sun proslýchá, že Monako není jediným obdivovatelem Vieiry. Ve hře má být ještě jedna adresa z Ligue 1, ale více konkrétní zatím tento zdroj nebyl.