Simeone hledá více klidu do středy obrany. Loupit může na Ostrovech, ale i v kabině Valencie

Simeone hledá více klidu do středy obrany. Loupit může na Ostrovech, ale i v kabině Valencie

Atlético Madrid se na přestupovém trhu během ledna rozhlíželo po novém středním obránci. Záměr přivést trochu více klidu do zadních řad Los Rojiblancos může být přenesen do léta a hlavními kandidáty na příchod do španělské metropole mají být tváře Chelsea či Valencie.

Tuto informaci potvrdil skrze svůj profil na sociálních sítích i renomovaný novinář specializující se na přestupové spekulace Fabrizio Romano. Ten uvádí, že horkým adeptem na dres Atlétika Madrid má být čtyřiadvacetiletý anglický obránce Trevoh Chalobah.

PSG UŽ VÍ, ZA KOHO CHCE V LÉTĚ UTRÁCET. RÝSUJE SE POTENCIONÁLNÍ NÁHRADA ZA MBAPPÉHO?

Odchovanec londýnské Chelsea nefiguruje v plánech argentinského stratéga Mauricia Pochettina. Britský tisk vnímá jako hotovou věc, že nejpozději v létě Stamford Bridge opustí. Loni byl Chalobah spojován s Bayernem Mnichov.

Jeho odchod ale přibrzdilo zranění, které jej postavilo mimo hru. I proto Atlétiko hledá i další varianty, jak svůj střed obrany posílit. Další možností má být podle Fabrizia Romana zkušený brazilský veterán Gabriel Paulista aktuálně působící ve španělské Valencii.

Foto: Chelsea FC