Z juniorky Atalanty do rezervy Slavie? Vorlický má zamávat Bergamu a přesunout se za koučem Střihavkou

Z juniorky Atalanty do rezervy Slavie? Vorlický má zamávat Bergamu a přesunout se za koučem Střihavkou

Sen o pravidelném vytížení v Serii A je zase o něco dál. Dvaadvacetiletý Lukáš Vorlický, který je odchovancem Zbrojovky Brno, by se měl po pěti a půl letech v zahraničí opět vrátit do tuzemského prostředí. 

To vše i přesto, že má na severu Apeninského poloostrova v Atalantě Bergamo platný kontrakt ještě na rok a půl až do 30. června 2025.

Jak vyšlo na inFotbal.cz s odkazem na Deník Sport, mladý fotbalista se třemi starty v Serii A, v rámci nichž odehrál něco málo přes 20 minut, si měl plácnout na spolupráci se Slavií.

Bývalá hvězda Slavie Švento v divizi? Na jaře nastoupí, věří kouč SK Hřebeč. Slibuje další známou posilu i speciální motivaci

Bývalý mládežnický reprezentant, jehož na italské půdě notně brzdily zdravotní trable (dvě operace kolena, kvůli nimž byl témět tři roky bez fotbalu), by ovšem hned neměl zaplout do o titul bojujícího áčka, nad nímž trenérsky bdí Jindřich Trpišovský.

V novém prostředí se má rodák z Boskovic adaptovat pod taktovkou kouče Davida Střihavky v sešívané rezervě, jež v rámci ČFL vévodí skupině A.

V jedné kabině tak bude pobývat s ostřílenými veterány Milanem Škodou či Michalem Švecem a soutěžní boje mu začnou zhruba za měsíc proti Admiře Praha. 

Zima do Slavie? Je tam riziko, volil bych jinak, říká Jarolím. V Hamburku by byl v základu