Žižkov nevyšel, nejlepší střelec ČFL bude na jaře hrát za Slovan Velvary. První posila je tady, jásá klub

Žižkov nevyšel, nejlepší střelec ČFL bude na jaře hrát za Slovan Velvary. První posila je tady, jásá klub

Slovan Velvary, lídr B skupiny ČFL, hlásí do světa radostnou novinu. První posila je tady! Do týmu se během zimní pauzy vrací nejlepší střelec třetí ligy Ondřej Žežulka. Ten se po podzimu vrátil do Viktorie Žižkov, aby se zkusil prosadit ve druhé nejvyšší soutěži. Nakonec ale dres klubu z hlavního města oblékat nebude.

"Byl to velký boj, o Žulu mělo zájem několik mužstev. Po přípravě ve Viktorii Žižkov dostal svolení k možnosti hledání si nového angažmá," stojí ve zprávě na klubovém webu. "Je pro nás velmi důležitý, je to pracovitý hráč. Dosavadní spolupráce byla hodně podařená a teď na ni můžeme navázat," pochvaloval si majitel klubu David Vedral.

Zájem o hráče mělo divizní Kladno. Právě tam odešel trenér Zdeněk Hašek, jenž vedl na podzim Velvary, pak se ale rozhodl odejít do nižší soutěže. O hráče stály ale i Velvary, šéf klubu David Vedral pro eFotbal řekl, že získání tohoto hráče je pro něj prioritou.

Velvary pod novým koučem: zemětřesení v kádru nenastalo. Šéf klubu slíbil jeden velký návrat, ve hře je pět posil

"Vedení Kladna si na Žežulku brousilo zuby, chtělo Ondru koupit a pustit nám ho na hostování. Nakonec ovšem rozhodla sportovní stránka a manažerské schopnosti vedení klubu, kdy kvalita ČFL a naše současná pozice je naprosto odlišná od divizního Kladno," uvádí pyšně klubový web lídra ČFL.

"Ondro vítej zpět ve Velvarech," končí zpráva na webu Slovanu.