Nejofenzivnější tým LaLigy touží po kapitánovi Sparty. Letenským se ale návrh Girony nezdá

Nejofenzivnější tým LaLigy touží po kapitánovi Sparty. Letenským se ale návrh Girony nezdá

Budoucnost čtyřiadvacetiletého kapitána Ladislava Krejčího se zdá být pro jaro vyřešena, ale Sparta se bude muset mít na pozoru i v létě. Podle informací inFotbal.cz byl český reprezentant skutečně blízko přesunu do Španělské LaLigy, ale překvapivě se nemělo jednat o Betis či Sevillu.

Čerstvě sešívaný Vorlický: Věřím, že se přes béčko budu mít možnost podívat v létě na přípravu s A-týmem

Nabídku na zisk Krejčího měla předložit Girona, která v aktuálním ročníku španělské nejvyšší soutěže zastává roli velkého překvapení a stále živí naděje na mistrovský titul. Během ledna měla na Letnou předložit konkrétní nabídku ve výši až 10 milionů eur, ale zákulisní informace o celkové sumě se liší.

Obří posila z Old Trafford? Galatasaray by mohl pár dní před bitvami se Spartou posílit Eriksen

Sparta tento transfer odmítla především z důvodu, že Girona měla vizi platbu rozložit do několika splátek po dobu 2,5 let. Krejčí tak bude ve Spartě pokračovat a pokusí se s ní během jara obhájit nejen ligový triumf, ale i postoupit v MOL Cupu přes rivala Slavii a v Evropské lize zaskočit Galatasaray Istanbul.

Téma přesunu Krejčího by se mohlo opět otevřít v létě. Girona by mohla být znovu ve hře, neboť měla přijít na poslední chvíli také s návrhem, že splátkový kalendář výrazně zkrátí, pokud hráč v létě do Španělska skutečně zamíří.

© AC Sparta Praha