Čerstvě sešívaný Vorlický: Věřím, že se přes béčko budu mít možnost podívat v létě na přípravu s A-týmem

Čerstvě sešívaný Vorlický: Věřím, že se přes béčko budu mít možnost podívat v létě na přípravu s A-týmem
OBSAHUJE VIDEO

Slavia angažovala Lukáše Vorlického. Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník přestoupil do pražského klubu z italské Atalanty Bergamo a v Edenu se upsal do června 2027.

Odchovanec Zbrojovky Brno zatím nebude posilou pro prvoligový A-tým. Aktuálně rehabilituje po operaci kolena a začne ve třetiligové rezervě červenobílých, kterou vede David Střihavka.

Vorlický působil od 15 let v mládežnické akademii Bergama. Během angažmá v Itálii ho opakovaně trápily problémy s kolenem a musel na několik operací.

Tým má potenciál stát se top evropským mančaftem, má jasno sešívaný navrátilec Zima

V minulé sezoně si připsal coby střídající hráč tři starty v Serii A. Aktuálně se Vorlický po třetím operačním zákroku pozvolna vrací do tréninku.

Jaký je tedy jeho zdravotní stav? "Aktuálně jsem na tom tak, že jsem se dostal během posledního půlroku do stavu, kdy jsem schopný začít individuální trénink. Doufám, že se co nejdřív připojím i do týmového," uvedl Vorlický.

"Slavia mi představila projekt, který splňoval naprosto vše, co jsem si přál. Chci se vrátit znovu na fotbalovou úroveň, kterou věřím, že mám. Věřím, že se přes B-tým budu mít možnost podívat třeba v létě na přípravu s A-týmem. Miluji fotbal, proto jsem se nevzdal. Musím poděkovat Slavii za to, že mi dala naději," doplnil mladík.