Rekordní plácnutí přes kapsu? Arsenal větří, že by mohl Realu Madrid vyfouknout Mbappého

Rekordní plácnutí přes kapsu? Arsenal větří, že by mohl Realu Madrid vyfouknout Mbappého

Britský list The Independent šokoval veřejnost na Ostrovech. Podle jeho informací je Arsenal připraven svést na přestupovém trhu bitvu s Realem Madrid o služby pětadvacetiletého francouzského kanonýra Kyliana Mbappého.

Hvězdě PSG vyprší v létě smlouva a nechala se slyšet, že spolupráci s Pařížany nemá v plánu prodloužit. Již delší dobu se hovoří o jeho přesunu do Realu Madrid, ale žádná konkrétní vyjádření zatím z úst hráče vypuštěna nebyla.

Los Blancos jsou hlavními kandidáty na jeho podpis a španělský gigant se měl před týdnem podle listu Marca domluvit na smlouvě. Následně však přišla zpráva z tábora Realu, že žádná dohoda zatím na stole není a Mbappé je stále hráčem PSG.

AŽ 150 MILIONŮ EUR INVESTOVANÝCH DO SALAHA? GIGANT ZE SAUDI PRO LEAGUE SE NEVZDÁVÁ

Tohoto zmatku by chtěl podle listu The Independent využít Arsenal, který se poslední měsíce netají chutí získat efektivního střelce. Uplynulé týdny nabídly spekulace ve spojitosti se jmény jako Ivan Toney či Victor Osimhen, ale Gunners nakonec během ledna žádný přestupový tah neučinili.

Mbappé je vnímán jako jeden z nejlepších střelců současnosti a možnost zlákat jej jako volného hráče budí pozornost i na Emirates Stadium. Potencionálním kamenem úrazu by mohla být ale výše jeho mzdy. Arzenal má jasně danou mzdovou strukturu a příchod Mbappého by znamenal změnit ji od základu.

Foto: Paris Saint-Germain FC