Hlavní kandidáti do útoku PSG: Mezi nejvíce skloňovanými jmény figurují tváře z Old Trafford či San Sira

Hlavní kandidáti do útoku PSG: Mezi nejvíce skloňovanými jmény figurují tváře z Old Trafford či San Sira

Lednové přestupové okno je již za námi, přesto mnozí již netrpělivě vyhlíží to nadcházející. V létě bychom mohli být svědky celé řady velkých přesunů, ale nad většinou by mohl vyčnívat otazník nad francouzským kanonýrem Kylianem Mbappém.

Pětadvacetiletá hvězda již delší dobu nedokáže nalézt společnou řeč s PSG v otázce setrvání v Paříži. Po této sezóně by dokonce mohl odejít zdarma, což je pro potencionální majitele velkým lákadlem. Největším adeptem na jeho zisk je Real Madrid, ale ve střehu jsou i další evropští dravci.

Podle britského portálu CaughtOffside v Parku Princů pracují i s variantou, že Mbappé skutečně zvedne kotvy. V tom případě je nutné získat nového střelce do týmu a tamní kouč Luis Enrique již má mít vytipovány některé tváře, které by mohl oslovit.

DOVOLENÁ VE ŠPANĚLSKU, LEKCE ŠPANĚLŠTINY A PŘÍSLIB BARCELONY. FLICK SI BROUSÍ ZOUBKY NA FLEK XAVIHO

V popředí zájmu má být současná tvář Manchesteru United Marcus Rashford. Šestadvacetiletý anglický reprezentant ale nezažívá ideální sezónu a v dvaadvaceti ligových zápasech zaznamenal jen pět gólů.

Dalšími kandidáty na příchod do francouzské metropole jsou Rafael Leão a Benjamin Šeško. Portugalský reprezentant je hvězdičkou milánského AC, které s ním před časem prodloužilo spolupráci, což větří, že by se nejednalo o jednoduché a levné smlouvání. Druhý zmíněný je zas považován za velkou tvář budoucnosti a Lipsko si nenechá svůj klenot také jen tak pláchnout mezi prsty.