Hancko dal gól Spartě a oslavuje ho celé Slovensko. Opět byl jeden z nejlepších, kdo ho v létě koupí? ptají se média

Hancko dal gól Spartě a oslavuje ho celé Slovensko. Opět byl jeden z nejlepších, kdo ho v létě koupí? ptají se média

Obrovská radost a nadšení zavládlo na Slovensku. Fanoušky potěšila báječná forma exsparťanského obránce Dávida Hancka, který válí ve Feyenoordu Rotterdam. Slovenský reprezentant dal svůj první gól v této sezoně nizozemské nejvyšší soutěže a pomohl týmu k výhře nad městským rivalem - Spartou. "Výhra v derby," napsal Hancko na sociálních sítích. Jeho partnerka Kristýna Plíšková ke zprávě připojila tři srdíčka.

Hancko byl už během zimy terčem zájmu velkých evropských klubů. Mluvilo se o francouzském gigantu PSG i anglického Liverpoolu. Bývalý sparťan také prohlásil, že si věří a velkému přestupu by se do budoucna nebránil. Stejně tak jeho agent přiznal, že je se zájemci o služby obránce v kontaktu. V zimě se přestup neupekl, ale co bude letos v létě?

Šestadvacetiletý obránce, který odešel do Nizozemska z pražské Sparty, vyrostl v obrovskou oporu Feyenoordu, a tak není divu, že si ho klub váží. Před pár dny prodloužil smlouvu až do roku 2028. Dál pokračuje v báječných výkonech, což potvrdil přesným zásahem v derby se Spartou. Feyenoord vyhrál 2:0, Hancko proměnil penaltu.

Slovenský obránce se trefil už na podzim v Lize mistrů, když se prosadil ve skupinové fázi proti Atlétiku Madrid. Feyenoord je na druhém místě aktuální tabulky, na vedoucí PSV Eindhoven nyní ztrácí deset bodů. Slovenský tisk si všímá skvělé formy i vzhledem k blížícímu se Euro v Německu. "Kdo ho koupí v létě 2024? Zájemci jsou nadšení, Hancko byl opět jeden z nejlepších," oslavuje obránce titulek webu sportky.zoznam.sk.