Skláři otestují ve své rezervě možné nadcházející hvězdičky původem ze Srbska a Litvy

Skláři otestují ve své rezervě možné nadcházející hvězdičky původem ze Srbska a Litvy

Teplice ve svých plánech do dalších let zahrnují vychovávat perspektivní mladíky. Během letošní zimy získaly hned dvě zahraniční akvizice, které během jara zapracují ve své rezervě. Jedná se o litvského mládežnického reprezentanta Nojuse Audinise a srbského legionáře se zkušenostmi v českém prostředí Miloše Kapura.

Skláři je ve zbytku sezóny využijí ve svém B-týmu, který se aktuálně připravuje na jarní start části ČFL. Litevský talent Nojus Audinis brzy oslaví osmnácté narozeniny a do Teplic přichází z FA Šiauliai. Mládežnický reprezentant aktuálně působí v kategorii U19, dříve již sbíral mezinárodní starty za týmy do osmnácti a sedmnácti let. Během své mládežnické kariéry strávil půlrok v mládeži FC Turín.

ČESKÁ EPIZODA MLADÉMU SLOVENSKÉMU BRANKÁŘI NEVYŠLA. PO HRADCI A ŽIVANICÍCH ČEKÁ NA ČERMÁKA 2. LIGA V BRATISLAVĚ

Druhým nováčkem Na Stínadlech je dvaadvacetiletý srbský útočník Miloš Kapur. Vysoký forvard na sebe upozornil již v minulé sezóně v dresu třetiligového Blanka. Na této adrese odehrál 33 zápasů a připsal si 19 branek. V aktuální sezóně zkoušel štěstí u našich východních sousedů. V barvách slovenského Humenného naskočil do 17 zápasů a připsal si 7 branek.