Holoubkova domácí premiéra v Boleslavi? Prohra, navíc zmar a trápení. Zápas se nám nepovedl, uznal kouč

Holoubkova domácí premiéra v Boleslavi? Prohra, navíc zmar a trápení. Zápas se nám nepovedl, uznal kouč

Velké očekávání střídá velké zklamání. Mladá Boleslav doma prohrála s Baníkem Ostrava 1:3. Domácí premiéra kouči Davidu Holoubkovi tak pořádně zhořkla. O to víc, že poměr střel na branku byl z pohledu domácích 1:11. „Celý zápas se nám nepodařil. Byli jsme pasivní, Baník byl lepší a zaslouženě vyhrál,“ uznal kouč poražených v rozhovoru pro O2 TV.

Holoubek je přesvědčený, že o vývoji duelu rozhodl už začátek. Boleslav se nedostala do tempa. „Byli tam z naší strany nějaké obavy, strachy. Vážně se to nepovedlo a příště v Hradci to musí být lepší,“ naznačil mladoboleslavský kouč.

Ten zkoušel v poločase za stavu 1:3 oživit hru střídáním. Nebyl spokojený s představením týmu směrem dopředu. „Ani jedno střídání nebylo ze zdravotních důvodů. Potřebovali jsme změnu, tak jsme do toho sáhli a musím přiznat, že jsem čekal víc od ofenzivních hráčů obecně,“ mrzelo Holoubka, který věří, že se tým z této prohry do budoucna poučí.

Zklamaný z výkonu domácího týmu byl i Miroslav Matušovič, expert O2 TV. „Očekával jsem, že Boleslav bude chtít využít domácího prostředí, že bude tlačit na pilu. A nic takového jsem neviděl,“ zhodnotil trefně představení týmu Davida Holoubka.