Náhrada za maroda Durosinmiho? Velký návrat kanonýra se nekonal, Beauguel si rýpl do plzeňského bosse Šádka

Náhrada za maroda Durosinmiho? Velký návrat kanonýra se nekonal, Beauguel si rýpl do plzeňského bosse Šádka

Posila do útoku se vždycky hodí. A když jde o prověřeného hráče, je to ještě lepší. Server inFotbal.cz teď přišel s informací, že byl během podzimu ve hře jeden velký návrat do Viktorie Plzeň. Když se zranil kanonýr Durosinmi, vedení západočeského klubu naťuklo možnost, že by se vrátil francouzský střelec Jean.David Beauguel. Jednatřicetiletý hráč tvrdí, že jej oslovil přes sociální sítě šéf klubu Adolf Šádek. Nakonec ale z přesunu nebylo nic.

Francouz měl během působení ve Viktorii slušně nabito. Devatenáct branek během sezony, to jsou čísla, na který by v Česku asi slyšel každý klub. Beauguel touhle kanonádou navíc pomohl plzeňskému klubu k mistrovskému titulu. Vše vypadalo jako idylka. Jenže hráč se už dopředu rozhodl, že to v klubu zabalí a zvolí pro pokračování kariéru angažmá v Saúdské Arábii, kde se upsal klubu Al Wehda. Rozchod Viktorii bolel, ale nemohla nic dělat. Zvláště, když hráč vše opepřil statusy, že mu v Česku vadí urážky s rasovým podtextem na některých stadionech.

Když se ale v této sezoně na hřišti ještě neobjevil, za což mohly i zdravotní trable, objevila se nečekaná možnost na velký comeback. „Na konci loňského října mi napsal pan Šádek a chtěl vědět, jestli bych se vrátil do Plzně,“ cituje inFotbal.cz Beauguela, který reagoval na internetu na dotaz jednoho z fanoušků. Byl prý připravený jednání o případných podmínkách.

Slibovaná nabídka od zkušeného šíbra Šádka prý ale nedorazila. „Od té doby se mi neozval a mému manažerovi řekl, že mě nepotřebuje,“ vysvětlil Jean-David Beauguel s tím, že už nemá zájem o návrat. Nic to prý ale nemění na tom, že Viktorii dál fandí. „Navždy viktorián,“ potěšil aspoň na dálku fanoušky Plzně Beauguel.

Peprný odchod? Bylo to krásný. Lidi mě mají všude rádi, smál se plzeňský drsňák Chorý