Problém Slovácka? Nemůžeme dostávat dva góly za zápas, má jasno Svědík. Hodnocení červené karty nechal na rozhodčím

Problém Slovácka? Nemůžeme dostávat dva góly za zápas, má jasno Svědík. Hodnocení červené karty nechal na rozhodčím
OBSAHUJE VIDEO

Už druhé letošní zklamání musí vstřebat Slovácko. Po domácí prohře 1:2 s Pardubicemi prohrál tým Martina Svědíka stejným výsledkem i ve Zlíně. „V obou zápasech jsme dostali dva góly. To je rozdíl proti podzimu. Nemůžeme tolik branek dostávat, zvláště, když se na vstřelený gól nadřeme,“ měl jasno Svědík.

Slovácko přitom do zápasu dobře vstoupilo a vedlo 1:0. Čáru přes rozpočet mu udělala červená karta pro Daníčka. V tu chvíli přestali hosté zlobit směrem do ofenzivy. „Vedení jsme dlouho drželi, ale pak jsme udělali dvě individuální chyby. Zlín proměnil své šance a my jsme v deseti nebyli schopní zareagovat,“ věděl kouč Slovácka.

O červené kartě pro svého svěřence se nechtěl bavit. „Něco mi říkali kluci, ale já jsem to ještě neviděl, tak se nechci vyjadřovat. Zda to bylo na červenou, to si musí vyhodnotit pan Hocek,“ uvedl směrem k hlavnímu arbitrovi.

Svědíkův tým to měl o deseti na půdě Zlína složité. „Domácí si pomáhali nákopy, museli jsme běhat velké bazény. Směrem nahoru jsme naopak balony lehce ztráceli,“ hodnotil kouč poraženého celku.

Do hry v neděli neposlal zkušeného Milana Petrželu, proč nedostal rekordman v počtu startů v nejvyšší soutěži? „Hráli jsme v deseti, utkání se nějak vyvíjelo. Říkali jsme si, že to není pro Milana. Tak jsme ho nechali odpočinout na další utkání,“ prozradil Svědík.