Kováč ho nepotřebuje, Hyský jím ale nepohrdne a Kurka posiluje Vlašim. Ta vyšla vstříc Kolínu i Myjavě

Kováč ho nepotřebuje, Hyský jím ale nepohrdne a Kurka posiluje Vlašim. Ta vyšla vstříc Kolínu i Myjavě
PŘED STARTEM F:NL

Příchodem teplického Tadeáše Vachouška nic neskončilo a finiš zimního přestupového okna přinesl ruch i v druholigovém celku FC Sellier & Bellot Vlašim, který už několik let funguje jako neoficiální slávistická farma. Svěřenci trenéra Martina Hyského sice v tabulce přezimují na osmé pozici, nicméně ztrátu na bronzovou pozici mají jen tři body.

V posledních dnech opustili středočeský kádr hned dva hráči. Jedná se o duo Filip Šimeček a David Beránek, které nyní ve Vlašimi nepotřebují.

Jednadvacetiletý středopolař Šimeček bude hostovat ve druholigovém slovenském celku Spartak Myjava a to do letošního června.

Na stejnou dobu se přesunuje do třetiligového Kolína devatenáctiletý obránce Beránek, jenž je odchovancem Slavie.

Kučera to v Prostějově zkusí s nigerijským obrem z Baníku B. Na Hanou poslaly nepotřebné hráče i Zbrojovka, Sigma či Hradec

Pokud jde o posílení, Vlašim naopak potvrdila příchod jednadvacetiletého zadáka Pardubice Petra Kurky, který bude ve F:NL k dispozici do konce této sezony.

Pro rodáka z Vysokého Mýta, jehož konto zdobí k tomuto datu pět prvoligových startů, půjde o čtvrtou klubovou zastávku kariéry. Předtím působil vítěz druhé nejvyšší soutěže z ročníku 2019/2020 také v Ústí nad Labem či Varnsdorfu.

Poslední duel zimní přípravy sehraje Vlašim o víkendu proti Chrudimi, která je v tabulce jejím sousedem a má jen o bod více.