Odmítnout Barcelonu není problém. Greenwood prahne po druhé šanci na Old Trafford

Odmítnout Barcelonu není problém. Greenwood prahne po druhé šanci na Old Trafford

Dvaadvacetiletý anglický internacionál Mason Greenwood si začíná získávat jméno ve španělské LaLize. Tamní Getafe si jej zapůjčilo z Manchesteru United na hostování a odchovanec Rudých ďáblů se prezentuje výbornými výkony, což neuniklo pozornosti i slavné Barcelony. Přesun na Camp Nou by se ale uskutečnit nemusel, neboť ofenzivně laděný mladík touží po druhé šanci na Old Trafford.

Manchester United nad ním hůl rozhodně nezlomil, což dokazuje fakt, že jej vyslal získávat herní praxi do Španělska. Konkurence v kádru anglického klubu je však velká, navíc se s ním táhne i stinná minulost mimo hřiště a obvinění z několika trestných činů.

SOUD ROZHODL, BÝVALÁ HVĚZDA BARCELONY PŮJDE NA ČTYŘI A PŮL ROKU ZA MŘÍŽE. ALVES CHYSTÁ ODVOLÁNÍ

Podle britského listu The Sun je ale Greenwood nakloněn variantě se po sezóně vrátit na Old Trafford. Případné laso z Camp Nou by se u hráče nesetkalo s pochopením. Anglický reprezentant byl v uplynulých měsících spojován také s Atléticem Madrid a skloňována byla částka ve výši 40 milionů eur.

Na hostování v Getafe Greenwood herně pookřál a patří mezi opory týmu. V jeho barvách naskočil do 24 zápasů, ve kterých si připsal 7 gólů a 5 asistencí. Za Manchester United si předtím připsal 129 soutěžních startů a 35 tref.

Foto: Getafe CF