Stará dáma konečně zvítězila. Allegriho ale mrzí dva zranění klíčoví hráči i děravá defenziva

Stará dáma konečně zvítězila. Allegriho ale mrzí dva zranění klíčoví hráči i děravá defenziva

Turínský Juventus po čtyřech zápasech bez vítězství konečně slaví tři body, domácí triumf nad Frosinone se ale rozhodně nerodil lehce. Stará dáma přišla o dva klíčové hráče a potvrdila, že v defenzivě v současné době tápe.

Juventus šel v domácím prostředí proti Frosinone brzy do vedení, ale za třiadvacet minut už prohrával. Duel přesto zvládl a po čtyřech ztrátách v řadě konečně bodoval naplno.

"Z posledních sedmi zápasů jsme v první půli dostali šest branek. Bylo pro ně příliš snadné skórovat. Musíme se k tomu postavit jinak. V první půli to opravdu dobré nebylo, v té druhé už jsme byli agresivnější," soudil v rozhovoru pro DAZN kouč Juve Massimiliano Allegri.

Spokojen naopak mohl být s Dušanem Vlahovičem, který přidal další dvě branky. "Dušanovi se daří dobře. Před časem byl podrážděný, chtěl dávat více branek. Nyní je mnohem vyrovnanější, zapojuje se do hry a je pro nás velmi důležitý," přidal Allegri, který se v následujících týdnech bude muset vyrovnat s absencemi Adriena Rabiota a Westona McKennieho.

"Máme i další hráče. Samozřejmě, že jsou pro nás důležití. Uvidíme, kdy budou k dispozici, ale na Neapol budeme muset využít jiné," podotkl lodivod Staré dámy, který byl dotazován i na brzké střídání již uzdraveného Federica Chiesy.

"Není žádný problém. Jen se potřebuje dostat zpět do formy. Je pro nás nesmírně důležitým hráčem a ve druhé části sezony to zcela jistě prokáže," uzavřel Allegri.