Hrozné, tohle se nesmí stát, tvrdíl slávista Schranz po ztraceném pohárovém derby se Spartou

Hrozné, tohle se nesmí stát, tvrdíl slávista Schranz po ztraceném pohárovém derby se Spartou

Obrovské zklamání zavládlo po vyřazení z domácího poháru v táboře Slavie. Vicemistr vedl v Edenu nad Spartou ve čtvrtfinále 2:0, ale nakonec vypjatý duel v prodloužení ztratil. "Je to hrozné, měli jsme to rozehrané fantasticky. Vedeme dva nula a ten zápas ztratíme," kroutil hlavou střelec prvního golu sešívaných do sítě Sparty. Věří, že sešívaní využijí hned v neděli derby na Letné k odvetě. Hráč to uvedl po utkání v hodnocení pro ČT Sport.

Schranz byl z promarněného vedení i po závěrečném hvizdu hodně rozčarovaný. "To se prostě nesmí stát. Musíme se z toho poučit," hlásil do kamer. "Teď už s tím nic neuděláme. V neděli máme šanci k nápravě. Určitě se o to pokusíme."

Netroufl si odhadnout, jaký vliv může mít výsledek z Edenu na duel, který se bude hrát na Letné. "Těžko říct, doma jsme odehráli dobrý zápas, myslím, že jsme byli o něco silnější, takže nám to může dodat sebevědomí. Škoda těch gólů, když ty situace vyřešíme, dopadne to jinak," přemýšlel nahlas.

Samozřejmě si uvědomuje, že bude mít výhodu domácího prostředí Sparta. "Budeme hrát venku. Ale s takovým výkonem, když se vyvarujeme chyb, tak můžeme být úspěšní," věčil slávista. Náramně si pochvaloval spolupráci s Mojmírem Chytilem, který vedl k první brance sešívaných. "On je strašně silný, celkově v soubojích i zády k brance. Nebyl jsem v jeho zorném poli, ale věděl o mě. Bylo to fantastické," děkoval spoluhráči. "Polovina toho gólu je jeho."