Bavoři dávají do kupy seznam možných náhrad za Daviese. Hlavní kandidát obléká barvy Liverpoolu

Bavoři dávají do kupy seznam možných náhrad za Daviese. Hlavní kandidát obléká barvy Liverpoolu

Zprávy z tohoto týdne naznačují, že kanadský obránce Alphonso Davies v létě změní klubové barvy. O hvězdičku Bayernu Mnichov se uchází Real Madrid a vše nasvědčuje tomu, že lídr LaLigy ve své snaze uspěje. Bavoři mezitím dávají do kupy seznam možných náhrad. Hlavní kandidát obléká barvy Liverpoolu.

Gigant sídlící v Allianz Aréně má podle britského listu Daily Mail spadeno na skotského reprezentanta Andyho Robertsona. Devětadvacetiletá stálice v kádru Reds by byla zcela jistě přínosem a ku pomoci trenérovi, který v létě nahradí toho dosavadního Thomase Tuchela.

Smlouva Daviese vyprší v létě příštího roku a Bayern rozhodně nechce hráče pouštět zdarma. I proto se o jeho budoucnosti rozhodne již během léta. Španělský list Marca taktéž skloňuje přesun kanadského mladíka a bere jej za hotovou věc.

ZAČÍNÁ SE ŘEŠIT OTÁZKA BUDOUCNOSTI DE BRUYNEHO. ZA KOLIK BY CITIZENS BYLI OCHOTNI PUSTIT HO JIŽ LETOS?

Robertson má s Reds uzavřenou smlouvu do léta 2026. V Liverpoolu působí od roku 2017, kdy za 8 milionů liber opustil Hull City. Od té doby odehrál za anglický velkoklub téměř 290 soutěžních zápasů.

Liverpool by se na jeho uvolnění příliš vstřícně netvářil, ačkoliv herní vytížení nedosahuje možného maxima. V letošním ročníku Premier League naskočil skotský bek do třinácti ligových utkání, připsal si jednu trefu a stejný počet asistencí.

Foto: Liverpool FC